Kodas 98455
Gamintojas NeoStrata

NEOSTRATA RESTORE BIONIC, bioninis veido serumas 10 PHA, 30ml

Stiprus, 10% bioninis serumas, sukuriantis apsauginį sluoksnį, gali padėti atkurti odos jaunatviškumą, gerinti odos tekstūrą, atgaivinti odą. 10% laktobioninė rūgštis gali padėti mažinti raukšleles ir raukšles, tolyginti odos spalvą. Ši rūgštis yra humektantas – pritraukia ir išlaiko vandenį, taip pat yra stiprus antioksidantas. Vitaminai A, C ir E apsaugo nuo aplinkos agresorių. Be aliejaus, be kvapiklių. Puikiai tinka naudoti po procedūrų. Indikacijos: sausai, jautriai odai.

Naudojimas: kasdien tepti švarią veido ir kaklo odą prieš kitas odos priežiūros priemones. Galima naudoti visam veidui arba tik tam tikroms vietoms – aplink akis, burną. Svarbu: Tik išoriniam naudojimui. Naudoti, kaip nurodyta. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai nuplauti vandeniu. Odai sudirgus ar išbėrus, serumo toliau nebenaudoti. Saugoti nuo vaikų. Prarijus, kreiptiss į gydytoją.

Ingredients: Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Lactobionic Acid, Glycerin, Polysorbate 80, Arginine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Disodium EDTA, Polyquaternium-10, Methylparaben, Chlorphenesin.

Platintojas:  UAB Sugihara PRO                                                                            

Gamintojas: NeoStrata Inc      

Kilmės šalis: JAV

Geriausiai iki: 12 mėn. nuo atidarymo.