Kodas 92266
Gamintojas NeoStrata

NEOSTRATA CLARIFY TARGETED, želė nuo spuogų , 15 ml

Salicilo rūgšties, alfa hidroksi rūgščių (O-acetil migdolų, vyno ir citrinų) ir provitamino A derinys švelniai šveičia odą, išvalo ir sutraukia poras, gali padėti reguliuoti riebalų išsiskyrimą, normalizuoti ląstelių atsinaujinimą, saugoti nuo uždegimų, lyginti odos paviršių, kovoti su spuogais. Indikacijos: riebiai, į aknę linkusiai odai.

 

Naudojimas: 2 k. per dieną lokaliai tepkite spuogus. Prieš einant į lauką, vietas, kurias tepėte Clarify želė, padenkite apsaugine nuo saulės priemone. Dėmesio: sudėtyje yra alfahidroksirūgščių (AHR) – gali sukelti jautrumą saulės spinduliams, padidinti nudegimų riziką. Dieną rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones su apsauga nuo UV spindulių.   
Svarbu: tik išoriniam naudojimui. Naudokite kaip nurodyta. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Jei pateko, gausiai nuplaukite vandeniu. Odai sudirgus ar ją išbėrus, nutraukite naudojimą ir pasikonsultuokite su gydytoju. Saugokite nuo vaikų. Prarijus, kreipkitės į gydytoją. Priemonės naudojimo dažnis ir trukmė turi būti limituoti. Sudėtyje yra žemės riešutų aliejaus. Degus. Laikykite atokiau nuo ugnies šaltinių.

Ingredients: Alcohol Denat., Propylene Glycol, Butylene Glycol, PEG-8, Salicylic Acid, Polyacrylamide, Aqua/Water/Eau, C13-14 Isoparaffin, Citric Acid, Acetyl Mandelic Acid, Tartaric Acid, Retinyl Acetate, Laureth-7, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil.

 

Platintojas:  UAB Sugihara PRO                                                                            

Gamintojas: NeoStrata Inc      

Kilmės šalis: JAV

Geriausiai iki: 12 mėn. nuo atidarymo.