Kodas 100672
Gamintojas Aboca

NEOBIANACID PEDIATRIC, granulės, N36

NeoBianacid Pediatric yra medicinos priemonė vaikams, pagaminta iš augalinių bei mineralinių molekulinių kompleksų, apsaugančių ir raminančių gastroezofaginę gleivinę. Priemonė padeda greitai numalšinti skrandžio rūgšties sukeltus pojūčius, rėmenį ir skausmą.

NeoBianacid Pediatric veikia imituodamas fiziologinius gastroezofaginius gynybinius mechanizmus, naudodamas molekulinį kompleksą Poliprotect®, sukurtą remiantis Aboca tyrimais, ir flavonoidų frakciją, kuri saugo gleivinę nuo virškinamųjų sulčių poveikio ir malšina laisvųjų radikalų sukeltą dirginimą.

Būtent Poliprotect® kompeksas sudaro apsauginę plėvelę (iš polisacharidų komponento, kuris prikimba prie gleivinės) ir pasižymi vietiniu švelninamuoju poveikiu (dėl mineralų komponento, sudaryto iš klinčių ir nahkolito). NeoBianacid Pediatric skirtas vaikams nuo 1 metų amžiaus, esant dėl gastroezofaginio refliukso atsiradusioms problemoms, pvz., regurgitacijai, vėmimui ir pilvo skausmui. Taip pat skirtas esant funkcinei dispepsijai, kuri pasireiškia mažiausiai vienu iš šių simptomų: virškinimo sutrikimais, pūtimo pojūčiu pavalgius, greitai ateinančiu sotumu, skausmais epigastrinėje  srityje ir rėmeniu.

Vartojimas. išgerkite vandenyje ištirpintą vieno maišelio turinį po kiekvieno pagrindinio valgio ir prieš eidami miegoti. Vaikams nuo 1 iki 3 metų amžiaus rekomenduojama per dieną išgerti ne daugiau kaip 4 maišelius, o vaikams nuo 4 iki 6 metų amžiaus – ne daugiau kaip 6 maišelius. Priemonę taip pat galima vartoti ilgesnį laikotarpį.

Aboca veikia pagal ISO 9001 ir ISO 13485 kokybės valdymo sertifikatus ir ISO 14001 aplinkos apsaugos valdymo sertifikatą.