Kodas 100673
Gamintojas Aboca

NEOBIANACID, burnoje tirpstančios tabletės, N45

NeoBianacid padeda greitai numalšinti rėmenį, skausmą ir skrandžio rūgšties sukeltus pojūčius, kurie yra tipiniai pačios gleivinės sudirginimo ir uždegimo simptomai.  Tai medicinos priemonė, pagaminta iš augalinių bei mineralinių molekulinių kompleksų, apsaugančių ir raminančių gastroezofaginę gleivinę.

NeoBianacid gleivinę padengia plėvele, veikiančia kaip barjeras, apsaugantis nuo skrandžio sulčių ir dirgiklių. NeoBianacid sudėtyje yra Poliprotect® molekulinio komplekso, kuris dėl jam būdingų gleivinės sukibimo savybių atkuria apsaugines fiziologinės gleivinės funkcijas. Poliprotect® kompleksas veikia vykstant sinergijai tarp polisacharidų komponento, pasižyminčio gleivinei būdingomis savybėmis, ir mineralų komponento (kalkakmenio ir nahkolito). Poliprotect® komplekso poveikį papildo flavonoidų komponento antioksidacinės savybės, neutralizuojančios laisvųjų radikalų sukeltą dirginimą.

NeoBianacid skirtas skrandžio rūgšties sukeliamoms problemoms, tokioms kaip rėmuo, skausmas, gastroezofaginis refliuksas ir gastritas, šalinti. Jis taip pat skirtas simptomams, susijusiems su dispepsija (virškinimo sutrikimais), pavyzdžiui, rėmeniui, sunkumui ir meteorizmui malšinti. NeoBianacid gali būti naudingas profilaktiškai tais atvejais, kai sudirginama gleivinė (vartojant nesteroidinius vaistus nuo uždegimo / skausmą malšinančius vaistus, patiriant psichofizinį stresą, keičiantis sezonams, esant prastai mitybai ir nesveikam gyvenimo būdui).  Dėl savo veikimo mechanizmo NeoBianacid galima naudoti tiek kartu su protonų siurblio inhibitoriais, tiek kartu su H2 antagonistais ir gydytojo nurodymu nutraukus gydymą.

Vartojimas. Vartokite po vieną tabletę, leiskite jai lėtai ištirpti burnoje. Gydant gastroezofaginį refliuksą rekomenduojama vartoti po vieną tabletę po kiekvieno pagrindinio valgio ir vieną tabletę vakare, prieš miegą. Rėmeniui ir sunkumui dėl virškinimo sutrikimų (dispepsijos), vartokite po vieną tabletę po valgio. Visais atvejais esant reikalui galima kartoti dozę keletą kartų per dieną, net dažnai.  Produktą tokia pat doze galima vartoti ir vaikams nuo 6 metų amžiaus. Priemonę taip pat galima vartoti ilgesnį laikotarpį.

Aboca veikia pagal ISO 9001 ir ISO 13485 kokybės valdymo sertifikatus ir ISO 14001 aplinkos apsaugos valdymo sertifikatą.