Kodas 99629
Gamintojas L'Oreal

MIXA, dvifazis makiažo valiklis jautriai odai, 125 ml

MIXA dvifazis makiažo valiklis jautriai odai yra puikus sprendimas žmonėms su jautria oda aplink akis. Tai švelni priemonė akių vokų odai, kuri kruopščiai pašalina net vandeniui atsparų makiažą.
Sudarytas iš dviiejų fazių: aliejaus ir vandens tirpalo, skirtos pašalinti makiažą su vatos diskeliu, netrinant. Labai efektyviai pašalina vandeniui atsparų makiažą ir puikiai tinka jautrioms akims ir akių vokams.

Švelniai pašalina makiažą nuo jautrių akių. Naudojama hipoalerginė formulė be parabenų ir etilo alkoholio, todėl nedirgina jautrios odos aplink akis.

Sudėtis parinkta siekiant sumažinti alerginių reakcijų riziką. Tolerancija išbandyta ant jautrios odos. Testuota dėl alergijos sukėlimo.
Tinka labai jautrioms akims ir odai, taip pat tinka asmenims, nešiojantiems kontaktinius lęšius.

Išskirtinumai: Jautriai odai.

Ingredients: Aqua / Water, Isododecane, Isopropyl Palmitate, Cl 61565 / Green 6, Dipotassium Phosphate, Hexylene Glycol, Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, (F.I.L. B54234/1). Primename, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų gaminio pakuotės, prašome atsižvelgti į jį, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui. (Jei parduotuvėje yra pakartotino papildymo produktų, naujausias ingredientų sąrašas turėtų būti pateiktas vietoje po pakartotino produkto užpildymo pardavimo vietoje).

Gamintojas: L'OREAL

Tiekėjas: SIA L‘Oreal Baltic, Citadeles 12, Riga, LV-1010, Latvija

Kilmės šalis: Vokietija

Tinkamumo terminas atidarius pakuotę: 6mėn.