Kodas 99438
Gamintojas Crosscare Ltd

MILKAID® kramtomos laktazės fermento tabletės aviečių skonio su saldikliu, N60

MILKAID® kramtomos laktazės fermento tabletės aviečių skonio su saldikliu, N60

Neto svoris: 61 g                                   

Maisto papildas

Milkaid® tablečių sudėtyje yra laktazės fermento, kuris padeda suskaidyti piene ir pieno produktuose esančią laktozę ir leidžia valgyti norimus pieno produktus. Laktazės fermentas gerina laktozės virškinimą asmenims, kuriems sunku virškinti laktozę.

Tinka vartoti vegetarams ir veganams.

Be glitimo. Be dirbtinių dažiklių Vaikams nuo 3 metų.

Vartojimas: rekomenduojama vartoti po 2 kapsules kiekvieną kartą valgant laktozės turinčių produktų. Tablečių skaičių galima padidinti ar sumažinti pagal individualų poreikį, bet ne daugiau nei iki 6 tablečių.  1 tabletėje yra 3000 FCC*. 1 dozėje (2 tabletėse) yra 6000 FCC*. *Maisto cheminių medžiagų kodeksas

Sudedamosios dalys: gliukozės sirupas, laktazės fermentas, kvapiosios medžiagos, lipnumą mažinanti medžiaga (riebalų rūgščių magnio druskos), saldiklis (sukralozė).

1 tabletėje yra 3000 ALU*

*Laktazės fermento vienetai.

Maisto papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu laikytis įvairios ir subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydančiu gydytoju. Atsiradus nepageidaujantiems poveikiams nutraukite Milkaid maisto papildo vartojimą. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikykit vėsioje, sausoje bei vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartokite jei apsauginė plėvelė po kamšteliu yra pažeista.

Geriausia iki: žr. ant pakuotės dugno.

Gamintojas: „Crosscare Ltd.“, The Herbert Building, The Park, Carrickmines, Dublin 18, Airija.

Atstovas Lietuvoje: UAB „Oribalt Vilnius“ Maišinės k. 1 C, Lentvario sen., Trakų raj.