Kodas 100669
Gamintojas Aboca

MELILAX ADULT, mikroklizma, 10 g, N6

Melilax skiriama esant vidurių užkietėjimui, net jei pacientui taip pat pasireiškia visceralinis hiperjautrumas (pvz., dirglioji žarna), jis turi įplėšų arba serga hemorojumi. Melilax sudėtyje yra PROMELAXIN – aktyvus nektaro ir lipčiaus kompleksas, kurį sudaro monosacharidai, polisacharidai ir melanoidinas. Kompleksas taip pat praturtintas alavijo ir dedešvos polisacharidų

frakcija.

Nedirginantis laisvinamasis Melilax poveikis sukelia subalansuotą fiziologinę stimuliaciją, kuri padeda išsituštinti. Be to, dėl klampumo ir gleivinei prilygstančių savybių, Melilax taip pat saugo tiesiosios žarnos gleivinę tuštinimosi metu, imituodama fiziologinį gleivinės tepimo poveikį. Šios savybės ir antioksidacinis poveikis, suteikia priemonei galimybę apsaugoti ir nuraminti gleivinę netiesioginiu priešuždegiminiu poveikiu, kurį lemia fizinės priemonės savybės.

 

Vartojimas. Suaugusiesiems ir paaugliams nuo 12 metų amžiaus: 1 x 10 g mikroklizma pagal poreikį. Jei vidurių užkietėjimas sunkiai įveikiamas, panaudokite 2 dozes iš eilės.

Aboca veikia pagal ISO 9001 ir ISO 13485 kokybės valdymo sertifikatus ir ISO 14001 aplinkos apsaugos valdymo sertifikatą.