Kodas 95639
Gamintojas Benemedo GmBH

MEDIKET PLUS, šampūnas, 200 ml

Šampūnas, skirtas problematiškos, pleiskanojančios, sausos galvos odos ir plaukų priežiūrai.

 

Sudėtyje yra oktopirokso ir klimbazolio medžiagų.

Galima naudoti kaip prausimosi gelį.

Tinka jautrios ir atopiškos odos priežiūrai, sausiems ir normaliems plaukams.

„Mediket Plus“ – tai dermatologų patvirtintas šampūnas, skirtas mažinti vidutinio sunkumo pleiskanojimui, kai pastebimas didelis pleiskanų atsisluoksniavimas, pleiskanų žvyneliai yra ne tik prie plaukų šaknų, bet ir per visą plauko ilgį, byra nuo plaukų ant pečių. „Mediket Plus“ šampūno sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos, kurios padeda atsikratyti pleiskanų ir turėti sveiką galvos odą bei plaukus.

 

KOKIU ATVEJU NAUDOTI?

 

„Mediket Plus“ šampūnas naudojamas esant vidutinio sunkumo pleiskanojimui arba kitoms galvos odos problemoms, kurios yra susijusios su per dideliu riebalų išsiskyrimu.

 

KAIP VEIKIA ŠAMPŪNAS?

 

„Mediket Plus“ šampūno sudėtyje yra oktopirokso ir kitų aktyvių medžiagų derinys, kuris neleidžia daugintis odos paviršiuje grybeliams ir bakterijoms – pagrindiniams pleiskanų atsiradimo sukėlėjams. Šampūnas yra efektyvus esant ne tik sausoms (be padidėjusios riebalų sekrecijos), bet ir riebioms pleiskanoms, kurios atsiranda dėl per didelio riebalų išsiskyrimo. „Mediket Plus“ šampūnas yra malonaus kvapo, sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių. Patikrintas dermatologų.

 

NAUDOJIMAS

 

Sudrėkinus plaukus, įmasažuokite šampūną, kol suputos. Kad pasiekti geriausių rezultatų, palikite 3-5min., o po to kruopščiai išskalaukite. Pirmas 4-6 sav. Naudokite Mediket Plus šampūną 2-3 k. per savaitę.

 

Sudėtis: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betain, Cocamide DEA, Polyquaternium-7, Climbazole, Piroctone Olamine (Octopirox), Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate (and) Glycol Distearate (and) Cocamide MEA (and) Laureth 10, Sodium Chloride, Polysorbate-20 (and) Linoleic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiasolinone (and) Methylisothiasolinone, Lactic Acid.