Kodas 95636
Gamintojas Benemedo GmBH

MEDIKET ICTAFOAM, prausimosi putos, 100 ml

Švelnios prausimosi putos su baltuoju ichtiolu į seborėją linkusiai odai ir kitų odos būklių, pasireiškiančių niežėjimu bei sudirgimu atvejais.

„Mediket Ictafoam“  yra švelnios ir efektyvios prausimosi putos su baltuoju ichtiolu, skirtos kasdienei į seborėją linkusios odos priežiūrai ar esant įvairioms odos problemoms, pasireiškiančioms niežėjimu bei sudirgimu. Švelnios prausimosi putos mažina niežėjimą bei padeda reguliuoti riebalų išsiskyrimą.

 

KOKIU ATVEJU NAUDOTI?

 

„Mediket Ictafoam“  rekomenduojama naudoti esant į seborėją linkusiai odai ar kitiems odos sudirgimams. Prausimosi putos tinka visiems odos tipams, kurie reikalauja švelnaus odos valymo.

Prieš naudojant prausimosi putas kūdikiams ar vaikams, rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

 

KAIP VEIKIA PRAUSIKLIS?

 

Dermosoft®decalat  – aktyvioji medžiaga specifiškai veikianti mikroorganizmus, sukeliančius tokias odos ligas, kaip seborėjinis dermatitas, pleiskanos, atleto pėda, moterų intymių vietų infekcijos, ir odos būkles, susijusias su nemaloniu odos kvapu, suaktyvėjusia prakaito gamyba. Anijoninės medžiagos, esančios Dermosoft®decalact sudėtyje, gerai sukimba su oda ir užtikrina ilgalaikį poveikį.

Baltasis ichtiolas – pasižymi priešuždegiminėmis, priešmikrobinėmis savybėmis, taip pat padeda sumažinti perteklinę riebalų gamybą ir slopina niežėjimą.

 

NAUDOJIMAS

 

Nuimkite dangtelį. Paspauskite dozatorių 4-5 kartus, kad gautumėte optimalų kiekį putų.

    Kūnui: Naudokite priemonę ant drėgnos odos ir švelniai įmasažuokite, nuskalaukite vandeniu.

 Skalpui: Naudokite priemonę ant drėgnų plaukų, švelniai įmasažuokite į galvos odą ir palikite 10 min, tada nuskalaukite vandeniu. Jeigu turite ilgus plaukus, jums gali reikėti dviejų trinkimų Mediket Ictafoam.

  Naudokite 2-3 kartus per savaitę, 4–8 savaites. Vėliau naudokite Mediket Ictafoam kaip prevencinę priemonę 1-2 kartus per savaitę.

Sudėtis: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol,GlucoTain®, Sodium Caproyl / Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Polyquaternium-39, Sodium Shale Oil Sulfonate (Ichthyol Pale), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Sodium Chloride, Parfum, Citric Acid, Benzyl.