Kodas 95636
Gamintojas Benemedo GmBH

MEDIKET ICTAFOAM, prausimosi putos, 100 ml

Švelnios prausimosi putos su baltuoju ichtiolu į seborėją linkusiai odai ir kitų odos būklių, pasireiškiančių niežėjimu bei sudirgimu atvejais.

„Mediket Ictafoam“  yra švelnios ir efektyvios prausimosi putos su baltuoju ichtiolu, skirtos kasdienei į seborėją linkusios odos priežiūrai ar esant įvairioms odos problemoms, pasireiškiančioms niežėjimu bei sudirgimu. Švelnios prausimosi putos gali padėti sumažinti niežėjimą bei padėti sureguliuoti riebalų išsiskyrimą.

KOKIU ATVEJU NAUDOTI?
„Mediket Ictafoam“  rekomenduojama naudoti esant į seborėją linkusiai odai. Prausimosi putos tinka visiems odos tipams. Prieš naudojant prausimosi putas kūdikiams ar vaikams, rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

KAIP VEIKIA PRAUSIKLIS?
Dermosoft®decalact  – aktyvioji medžiaga, kuri gali padėti sumažinti šių odos būklių požymius: seborėjinis dermatitas, pleiskanos, atleto pėda, moterų intymių vietų infekcijos,  nemalonus odos kvapas, suaktyvėjusi prakaito gamyba. Anijoninės medžiagos, esančios Dermosoft®decalact sudėtyje, efektyviai įsisavinamos į odą ir užtikrina ilgalaikį poveikį.

Baltasis ichtiolas – gali padėti sumažinti perteklinę sekrecijos gamybą ir slopinti niežėjimą.

NAUDOJIMAS
Nuimkite dangtelį. Paspauskite dozatorių 4-5 kartus, kad gautumėte optimalų kiekį putų.
Kūnui: Naudokite priemonę ant drėgnos odos ir švelniai įmasažuokite, nuskalaukite vandeniu.
Skalpui: Naudokite priemonę ant drėgnų plaukų, švelniai įmasažuokite į galvos odą ir palikite 3-5 min., tada nuskalaukite vandeniu. Jeigu turite ilgus plaukus, jums gali reikėti dviejų trinkimų Mediket Ictafoam.
Naudokite 2-3 kartus per savaitę, 4–8 savaites. Vėliau naudokite Mediket Ictafoam kaip prevencinę priemonę 1-2 kartus per savaitę.

Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol,GlucoTain®, Sodium Caproyl / Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Polyquaternium-39, Sodium Shale Oil Sulfonate (Ichthyol Pale), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Sodium Chloride, Parfum, Citric Acid, Benzyl.

Gamintojas: Benemedo GmbH

Importuotojas: UAB „Medexy“

Kilmės šalis:  Šveicarija

Produktas galioja 6 mėnesius nuo priemonės pakuotės atidarymo datos.