Kodas 98738
Gamintojas Johnson&Johnson

LISTERINE NATURALS GUM PROTECTION, burnos skalavimo skystis, 500ml

LISTERINE® NATURALS GUM PROTECTION burnos skalavimo skystis be alkoholio.

96% natūrali kilmė ir biologiškai skaidoma formulė - jokių kompromisų dėl efektyvumo. SVEIKOMS DANTENOMS. Kasdien du kartus per dieną naudojant LISTERINE®NATURALS GUM PROTECTION  pagerėja burnos higienos būklė - su eteriniais aliejais be fluorido, alkoholio & dažiklių, švelnaus skonio. Dėl antibakterinių eterinių aliejų savybių, burnos ertmė bus švari ir gaivi. LISTERINE® turi antibakterinį poveikį - kliniškai įrodyta. Pašalina iki 97% apnašų ir blogą burnos kvapą keliančių bakterijų, likusių po valymo šepetėliu. Sudėtyje yra fluorido, kuris padeda išvengti skylių dantyse ir juos stiprina. 100%  perdirbamas butelis.** Sudarytas iš 50% perdirbto plastiko.**Apsauginė plomba įtraukta į pakuotę.

NAUDOJIMAS: Itin efektyvus poveikis naudojant ryte ir vakare, po dantų valymo. Įpilkite 20 ml ( apie 4 arbatinius šaukštelius) į stiklinę, skalaukite dantis ir dantenas apie 30 sekundžių, po to išspjaukite. Vaikams nuo 6 iki 12 metų naudokite 10 ml.  Kamštelis saugus vaikams. Norėdami atidaryti: Paspauskite kamštelį iš abiejų pusių ir pasukite. Norėdami uždaryti: užsukite kamštelį, kol išgirsite spragtelėjimą.

ISPĖJIMAS: Tinkamas vaikams nuo 6 metų ir vyresniems. Nenurykite. Prarijus, kreiptis į gydytoją. Nenaudokite, jei esate alergiški bet kuriai iš sudėtinių dalių. Jei burnos ertmė suerzinta, nutraukite vartojimą ir pasitarkite su odontologu. Vaikams nuo 6 metų būtina priežiūra. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudėtis: [PR-0002764] Aqua, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Poloxamer 407, Sodium Saccharine, Eucalyptol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Methyl Salicylate, Thymol, Menthol.