Kodas 97648
Gamintojas Johnson&Johnson

LISTERINE CLEAN & FRESH, burnos skalavimo skystis, 500 ml

LISTERINE® CLEAN & FRESH kasdieninis burnos skalavimo skystis be alkoholio

Pagerina burnos higieną naudojant du kartus per dieną. Su eteriniais aliejais, fluoridu ir be alkoholio: ● Su fluoridu – sustiprina dantis ir saugo nuo ėduonies. ● Sumažina apnašas ir išsaugo sveikas dantenas. ● Padeda išvengti dantenų problemų. ● Padeda pašalinti net iki 97% bakterijų, kurios lieka po dantų valymo šepetėliu*. ● Tinka žmonėms, kurie dėvi dantų breketus. *Duomenys surinkti tiriant breketų nedėvinčius asmenis. Pasiekia net ir tas vietas, kurių nepavyksta išvalyti dantų šepetėliu – aplink ir tarp dantų breketų.  Užtikrina burnos gaivą ir švarą.

ŠVELNESNIS SKONIS IR BE ALKOHOLIO. LISTERINE – PATVIRTINTA KLINIKINIAIS TYRIMAIS.

 

NAUDOJIMAS: Itin efektyvus naudojant ryte ir vakare po dantų valymo. Įpilkite 20 ml (apytiksliai 4 arbatinius šaukštelius) į stiklinę, skalaukite dantis bei dantenas 30 sekundžių, po to išspjaukite. Vaikams nuo 6 iki 12 metų naudoti po 10 ml.

Kamštelis apsaugotas nuo vaikų. ATIDARYMAS: PASPAUSKITE dangtelį ir PASUKITE. UŽDARYMAS: sukite dangtelį, kol jis užsifiksuos.

ISPĖJIMAS: Tinkamas vaikams nuo 6 metų ir vyresniems. Nenurykite. Prarijus, kreiptis į gydytoją. Nenaudokite, jei esate alergiški bet kuriai iš sudėtinių dalių. Jei burnos ertmė suerzinta, nutraukite vartojimą ir pasitarkite su odontologu. Vaikams nuo 6 metų būtina priežiūra. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudėtis: [PR-017779] Aqua, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Poloxamer 407, Benzoic Acid, Eucalyptol, Methyl Salicylate, Thymol, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Benzoate, Menthol, Aroma, Benzyl Alcohol, Sucralose, CI 47005, CI 42053. Sudėtyje yra natrio fluorido (220 ppm F-).