Kodas 91207
Gamintojas Lek Ljubljana

LINEX COMPLEX, 14 skrandžio sultims atsparių kapsulių

LINEX COMPLEX yra 10 mlrd. geriausiai iki šiol pasaulyje moksliškai ištirtų gyvų Lactobacillus rhamnosus GG bakterijų derinys su vitaminais B1, B2, B6 ir cinku.

 

Gyvos pieno rūgšties bakterijos tampa aktyvios po patekimo į virškinimo traktą. 1 kapsulėje yra 10 milijardų (1 x 1010  KSV*), 2 kapsulėse – 20 mlrd. gyvų Lactobacillus rhamnosus GG bakterijų. Nurodytas bakterijų kiekis išlieka iki maisto papildo galiojimo laiko pabaigos. *KSV-kolonijas sudarantys vienetai. Vitaminas B1 (tiaminas), vitaminas B2 (riboflavinas) ir vitaminas B6 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir nervų sistemos veiklą. Vitaminas B2 (riboflavinas) ir vitaminas B6 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Cinkas ir vitaminas B6 padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.Be laktozės ir pieno baltymų.

 

VARTOJIMAS. Suaugusiems ir vyresniems negu 6 metų amžiaus vaikams gerti po 1– 2 kapsules per dieną. Vartojant antibiotikus, LINEX COMPLEX gerkite praėjus daugiau kaip 3 valandoms po antibiotiko išgėrimo. Negalima vartoti su alkoholiu, karštais gėrimais ar karštu maistu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Vartojimo trukmė neribota.

ĮSPĖJIMAI. Nevartokite LINEX COMPLEX, jeigu esate alergiškas kuriai nors sudedamajai produkto daliai. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.