Kodas 96508
Gamintojas Ansell

LIFESTYLES ULTRA THIN, prezervatyvai, 12 + 4 vnt.

Itin ploni ir saugūs latekso prezervatyvai, ieškantiems papildomo jautrumo.

LifeStyles Ultra Thin“ latekso su prezervatyvai suteikia natūraliausius pojūčius. Toks plonas, tarsi nieko nedėvėtum. Speciali pakuotė su dar daugiau prezervatyvų už tą pačią kainą!

NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS

Atidžiai perskaitykite šias instrukcijas. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, kur nepatenka tiesioginiai saulės spinduliai. Visada patikrinkite galiojimo datą, atspausdintą ant prezervatyvo plėvelės. Jei data jau praėjo arba jei folija yra pažeista, nenaudokite prezervatyvo, kuris yra viduje, bet naudokite prezervatyvą iš kitos folijos, kuri nėra pažeista.

1.      Atidarykite pakuotę ir atsargiai išimkite prezervayvą. Prezervatyvai yra tvirti, bet aštrūs nagai, dantys arba papuošalai gali juos pažeisti.

2.      Prezervatyvą ant varpos visada maukite prieš lytinį kontaktą ir erekcijos metu. Taip sumažinsite nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu kelių plintančių ligų riziką.

3.      Prezervatyvas išsivynios tik į vieną pusę. Prieš naudojimą visiškai neišvyniokite prezervatyvo. Patikrinkite, kad prezervatyvas būtų tinkamoje padėtyje viršuje.

4.      Spauskite prezervatyvo galą, kad išstumtumėte susikaupusį orą ir padarytumėte vietos spermai. Prezervatyve likęs oras gali padidinti prezervatyvo plyšimo riziką.

5.      Prezervatyvą vyniokite žemyn per visą varpos ilgį iki pat varpos pagrindo. Jeigu jaučiate, kad prezervatyvas slysta arba tempiasi, sustokite ir patikrinktite prezervatyvą, kad išvengtumėte galimo plyšimo.

6.      Nenaudokite lubrikantų aliejaus pagrindu, pavyzdžiui masažo aliejaus, kūno losjonų, vaikiškų aliejukų, sviesto, margarino, techninio vazelino ir pan., kadangi bet kas turintis aliejaus, gali pažeisti latekso prezervatyvus. Naudokite tik tuos lubrikantus, kuris tinka prezervatyvams. Kai kurie užtepti vaistai gali pažeisti prezervatyvus, todėl visuomet pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku.

7.      Po lytinio akto, kol varpa yra erekcijos būsenos, atsargiai ją ištraukite. Prilaikykite prezervatyvo kraštą ties varpos pagrindu, kad apsisaugotumėte nuo spermos išsiliejimo. Nukreipkite varpą žemyn ir atsargiai nuimkite prezervatyvą.

8.      Užriškite panaudoto prezervatyvo galiuką ir suvyniokite į servetėlę. Išmeskite jį higieniškai. Nenuleiskite prezervatyvo į kanalizaciją.

PREZERVATYVUS GALIMA NAUDOTI TIK VIENĄ KARTĄ. Pakartotinai naudojant prezervatyvus galima kryžminės infekcijos, plyšimo, lubrikanto netekimo ir valant prarasto stiprumo rizika, dėl kurios didėja nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų rizika.

ĮSPĖJIMAS: Šis gaminys pagamintas iš natūralaus gumos latekso, kuris gali sukelti alerginę reakciją, įskaitant anafilaktinį šoką.

DĖMESIO Prezervatyvams, kuriuose yra 4,5% benzokaino, po naudojimo nuplaukite bet kokį lubrikantą. Benzokaino lubrikantas sąlytyje su burna gali sukelti nutirpimą. Jei vartojant gaminį pagal paskirtį norimo rezultato neduoda, nutraukite vartojimą. Venkite sąlyčio su akimis. Jei jums ar jūsų partneriui atsiranda niežulys arba sudirgimas, prašome kreiptis į gydytojus. Šis gaminys neturėtų būti naudojamas jeigu jūs arba jūsų partneris turi uždegimą arba kitas vaginos ligas, įtrūkusią odą arba reakciją į vietinius anestetikus. Jei jums arba jūsų partneriui sunku kvėpuoti arba panaudojus gaminį pamėlynuoja lūpos,  nedelsiant kreipkitės medicininės pagalbos ir niekada daugiau nenaudokite gaminio. Tinkamas prezervatyvų naudojimas padės sumažinti nepageidaujamo nėtumo, lytiniu kelniu plintančių ligų ir ŽIV/AIDS riziką. Prezervatyvai yra veiksminga apsaugos nuo nėštumo, lytiniu keliu plintančių ligų priemonė, bet kaip ir naudojantis kitomis kontraceptinėmis priemonėmis, šimtaprocentinės apsaugos garantuoti negalima. Prezervatyvų naudojimas ne makštyje gali padidinti jų nuslydimo ar plyšimo riziką. Jei turėjote neapsaugotą lytinį aktą arba jaudinatės dėl galimo jūsų kontracepcijosmedoto nepatikimumo kreipkitės į gydytoją arba šeimos planavimo kliniką kaip galima greičiau, bent per 72 valandas.