Kodas 91690
Gamintojas Innovative

LAXFORTE, vidurius laisvinančios žvakutės, suaugusiems, 6 žvakutės

ATIDŽIAI PERSKAITYKITE VARTOJIMO INSTRUKCIJĄ, NES JOJE PATEIKIAMA JUMS SVARBI INFORMACIJA.

Prieš vartojimą kreipkitės į gydytoją arba vaistininką:

Jeigu norite sužinoti daugiau apie produkto indikacijas arba pasitarti;

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas); Jeigu Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo.

 

INDIKACIJOS IR VEIKIMAS

LaxForte® žvakutės yra vartojamos esant užkietėjusiems viduriams siekiant išsituštinti.

LaxForte® medicinos priemonės veikimo principas – ištirpusi žvakutė tiesiojoje žarnoje paskleidžia daug mikroburbulų, dėl kurių yra suminkštinamos užsistovėjusios išmatos. Išsiskyrusių mikroburbulų sukeltas dirginimas skatina išmatų atsiskyrimą ir greitą bei lengvą jų pašalinimą.

LaxForte® žvakutės, įvestos į tiesią ją žarną veikia vietiškai, lėtai ištirpsta ir dėl sudėtyje esančio natrio bikarbonato išskiria daug mikroburbulų, kurie pasižymi mechaniniu poveikiu - spaudžia ir masažuoja tiesiosios žarnos sieneles. Tiesiojoje žarnoje žvakutės ištirpsta ir pasiskleidžia ne ilgiau nei per 30 minučių.

 

KONTRAINDIKACIJOS

Ilgai vartojant gali pasireikšti alerginės reakcijos. Tokiais atvejais nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją.

Nevartokite žvakučių, jei esate alergiški bet kuriai šių žvakučių sudedamajai daliai.

 

KAIP VARTOTI LAXFORTE®

Visada vartoti žvakutes tiksliai kaip nurodyta šioje vartojimo instrukcijoje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

Prieš vartojimą reikia išimti vieną žvakutę iš lizdinės pakuotės. Rekomenduojama prieš įkišant žvakutę į tiesią ją žarną, ją sušlapinti po tekančiu vandeniu (tai greičiau užtikrins burbuliukų išsiskyrimą).

 

DOZAVIMAS

Rekomenduojama suaugusiesiems esant poreikiui vartoti vieną žvakutę.

LaxForte® žvakutė skirta vartoti į tiesią ją žarną.

Švariai nusiplovę rankas išimkite žvakutę iš lizdinės plokštelės ir atplėškite nuo juostelės. Lėtai perplėškite plėvelę, suėmę abiejų rankų nykščiais ir smiliais. Atsargiai išimkite žvakutę iš plastiko plėvelės ir pirštu švelniai įstumkite giliai į tiesią ją žarną. Tai patogiau atlikti gulint ant nugaros šiek tiek sulenktomis kojomis.

 

SUDĖTIS: natrio bikarbonatas, vyno rūgštis. Pagalbinės medžiagos: masė žvakučių formavimui iš sočių jų gliceridų.

 

PAKUOTĖ: 6 žvakutės po 2 gr.

 

LAIKYMO INSTRUKCIJOS: laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje ne aukštesnėje kaip 25˚C temperatūroje. Nevartoti per burną. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad apsaugotumėte nuo drėgmės ir šviesos. Žvakučių nenaudokite, jei pakuotė pažeista ar pasibaigęs galiojimo laikas, nurodytas ant lizdinės plokštelės ir dėžutės. Žvakutės yra tinkamos vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

ĮSPĖJIMAI: Jeigu gydytojas nenurodė kitaip, neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Medicinos priemonių negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingas medicinos priemones, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

MEDICINOS PRIEMONĖ

LaxForte® rektalinės žvakutės yra medicinos priemonė (prietaisas) pagal Europos Bendrijų tarybos direktyvą 93/42/EEB. Paskutinė informacinio lapelio peržiūros data: 2018 m. sausio mėn.

 

GAMINTOJAS:

UAB „Innovative Pharma Baltics“ Mokslininkų g. 6 A, LT-08412, Vilnius