Kodas 91691
Gamintojas Innovative

LAXFORTE KIDS, vidurius laisvinančios žvakutės, 10 žvakučių

LaxForte KIDS

Vidurius laisvinančios žvakutės 

 

Rektalinės žvakutės, 10 vnt.

Medicinos priemonė

 

SUDĖTIS: alyvuogių aliejus, sviesto lipofilinis ekstraktas. Pagalbinės medžiagos: augalinės kilmės sotieji gliceridai ir kvapiųjų rozmarinų lapų aliejinis ekstraktas.

 

PASKIRTIS: žvakutės skirtos vaikams nuo antros gyvenimo savaitės. Naudojamos sunkiam, skausmingam tuštinimuisi palengvinti, kietų ar gruoblėtų išmatų suminkštinimui, prailgėjusio išsituštinimo laiko sutrumpinimui.

 

KAIP VEIKIA

Žvakutė, patekusi į tiesiąją žarną, tirpsta kūno temperatūroje. Alyvuogių aliejus, sviesto lipofilinis ekstraktas veikia kaip lubrikantas (sutepa išmatas). Alyvuogių aliejus, sviesto lipofilinis ekstraktas ir augalinės kilmės sotieji gliceridai kietas ir gruoblėtas išmatas suminkština jas emulguodami. Alyvuogių aliejuje esančios riebalų rūgštys švelniai stimuliuoja žarnyno peristaltiką. Sviesto lipofiliniame ekstrakte esanti sviesto rūgštis mažina uždegimus prasidėjus funkciniam vidurių užkietėjimui. Poveikis pasireiškia ne vėliau kaip per 30 min.

 

 

KONTRAINDIKACIJOS: žvakučių nenaudoti, jeigu vaikas alergiškas bet kuriai iš sudedamųjų dalių. 

 

Kaip naudoti:

Žvakutes visada naudoti tiksliai kaip nurodyta šioje naudojimo instrukcijoje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate dėl naudojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Laxforte® KIDS žvakutė skirta naudoti į tiesiąją žarną.

Švariai nusiplovę rankas iš dėžutės išimkite lizdinę plokštelę su žvakutėmis ir vieną atplėškite nuo juostelės. Suėmę abiejų rankų nykščiais ir smiliais viršuje esančias plokšteles lėtai perplėškite plėvelę. Atsargiai išimkite žvakutę iš plastiko plėvelės ir pirštu švelniai įstumkite į tiesiąją žarną. Patogiau tai atlikti, kai vaikas guli šiek tiek sulenktomis kojytėmis.

Rekomenduojama prieš įvedant žvakutę į tiesiąją žarną, ją sušlapinti po tekančiu vandeniu, tai užtikrins lengvesnį žvakutės įvedimą.

 

Dozavimas:

Kūno svoris

Amžius

Vienkartinė dozė

Didžiausia paros dozė

3-10 kg

Jaunesni kaip 1 metai (nuo antros gyvenimo savaitės)

1 žvakutė

2 žvakutės

Ne daugiau kaip 20 kg

1-4 metai

1 žvakutė

3 žvakutės

Daugiau kaip 20 kg

Vyresni kaip 4 metai

1-2 žvakutės

4 žvakutės

 

Panaudojus vienkartinę Laxforte® KID dozę, kitą dozę galima duoti (jeigu tikrai yra poreikis) ne anksčiau kaip po 6 valandų.

Jeigu vaikui nepavyko pasituštinti panaudojus didžiausią paros dozę, kreipkitės į gydytoją.

 

Pakuotė:

10 žvakučių po 1 g.

 

Laikymo instrukcijos:

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad apsaugotumėte nuo drėgmės ir šviesos. Žvakutės tinkamos naudoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

 

NAUJAGIMIAMS IR VAIKAMS

IŠ NATŪRALIŲ MEDŽIAGŲ

ŠVELNI PRIEMONĖ NUO VIDURIŲ UŽKIETĖJIMO

GREITAS VEIKIMAS