Kodas 102129
Gamintojas Vitabalans Oy

LACTO SEVEN STRONG, 30 kapsulių

Maisto papildas. Lacto Seven Strong tai kapsulės, kurių sudėtyje yra net 10 mlrd. septynių skirtingų atmainų pieno rūgšties bakterijų ir vitamino D. Pasirinktos bakterijos yra natūraliai atsparios skrandžio rūgščiai, o gamybos metu jos yra papildomai apsaugomos specialia Bio-support™ technologija, pagaminta iš patentuoto peptidų ir polisacharido komplekso mišinio. Ši technologija užtikrina, kad bakterijos liktų gyvybingos, kai pasiekia skrandžio rūgštį ir keliauja žarnyno link. Žarnyne bakterijos prijungia prie žarnyno gleivinės ir kolonizuojasi. Sudėtyje esantis vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Sudėtis

Rekomenduojamojoje 1 kapsulės dozėje yra :

Pieno rūgšties bakterijos    10×109 (milijardai) kfv**

    Lactobacillus acidophilus

    Lactobacillus casei

    Lactobacillus plantarum

    Lactobacillus reuteri

    Lactobacillus rhamnosus

    Bifidobacterium longum

    Streptococcus thermophilus

Vitaminas D3                                                                 10 µg (200% referencinės maistinės vertės)

   ** gamybos metu

 Be cukraus, laktozės, gliuteno.

Sudedamosios dalys: Pieno rūgšties bakterijos, [maltodekstrinas, antioksidantas (askorbo rūgštis)]1, kapsulės apvalkalas (hidroksipropilmetilceliuliozė), užpildai (celiuliozė, kalcio fosfatas), cholekalciferolis1, lipnumą reguliuojanti medžiaga (silicio dioksidas), emulsiklis (riebalų rūgščių magnio druskos). Sudėtyje yra pieno ir sojų pėdsakų.

Dozavimas
1 kapsulė per parą, nuryti užgeriant vandeniu. Neviršyti nustatyto rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti sausoje vietoje kambario temperatūroje originalioje pakuotėje.

Pakuotės dydžiai:  30 kapsulių

Pagaminta Suomijoje