Kodas 88297
Gamintojas Etol

LACALUT MULTI-EFFECT, dantų pasta, skirta visai šeimai, 75 ml

Inovatyvi LACALUT „ multi-effect“ formulė atstato dantų emalį, saugo nuo karieso, stiprina dantenas, saugo nuo dantų paviršių patamsėjimo, gaivina burnos kvapą.

Aktyviosios sudedamosios dalys hidroksiapatitas ir kalcio laktatas remineralizuoja ir stiprina dantų emalį, nupoliruoja smulkias poras ir apnašas nuo dantų, uždaro atsidariusius dentino kanalėlius, sumažina dantų kaklelių skausmingumą. Pastos sudėtyje esantys fosfatai suskaldo dantų apnašas, atbalina dantis, sustabdo akmenų formavimąsi. Cinko chloridas pasižymi antibakteriniu ir antiseptiniu veikimu, pašalina  nemalonų burnos kvapą. Aliuminio laktatas stiprina dantenas, saugo jas nuo bakterinio uždegimo, mažina dantų apnašų formavimąsi, mažina dantų kaklelių jautrumą. Natrio fluoridas yra būtinas karieso profilaktikai ir remineralizacijai.  Gaivinantis pastos skonis ramina dantenas, suteikia burnos kvapui gaivumo ir šviežumo.

Sudėtyje yra natrio fluoride. Fluoro koncentracija (skaičiuojant F) yra 0,1150 %. Pasitarkite su odontologu arba savo gydytoju. Nenuryti.