Kodas 92615
Gamintojas La Roche Posay

LA ROCHE POSAY LIPIKAR BAUME AP+M, balzamas, 400 ml

Trigubo poveikio balzamas
Nuo niežėjimo, pasikartojančio odos sausumo, akimirksniu veikiantis
Sausai ir itin sausai odai, linkusiai į atopiją. Kūdikiams, vaikams ir suaugusiems.
SKIRTA: Itin sausai kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų odai. Jautriai, itin sausai ir sudirgusiai odai, linkusiai į niežėjimą, dėl kurio atsiranda nukasymai ir epidermio pažeidimas. Priemonė tinka atopinei, alergiškai odai.
SAVYBĖS IR POVEIKIS: Trigubo poveikio puoselėjamasis balzamas. Akimirksniu užtikrina odai palengvėjimą, sumažina niežėjimą, sulaiko nuo noro kasytis. Mažina odos sausumą. Atkuria apsauginį odos barjerą, užtikrina ilgai išliekantį komforto pojūtį.
Dermatologų ekspertizė atopijos priežiūrai, įkvėpta odos mikrobiotos mokslo.
La Roche-Posay yra mikrobiotos tyrinėjimų pradininkė, aktyviai veikianti šioje srityje beveik 10 metų. Mikrobiota yra nematoma mikroorganizmų, gyvenančių ant odos, ekosistema, užtikrinanti sveiką odos būklę. Šios srities žinios įkvepia naujų produktų atsiradimą.
Tyrimai, kuriuos atliko La Roche-Posay rodo, kad nepakanka vien tik atkurti odos apsauginį barjerą, norint išvengti atopijos sukeltų simptomų. Yra labai svarbu atkurti mikrobiotos balansą. Jei odos mikrobiotos balansas sutrinka, net atkurtas odos barjeras nepadeda išvengti atsinaujinačių atopijos simptomų: odos sausumo, sudirgimo, niežėjimo.
NAUJOVĖ: Nauja bekvapė formulė AP+M suderina du unikalius aktyviuosius ingredientus: Aqua Posae+ Microresyl su terminiu La Roche-Posay šaltinio vandeniu, pasižyminčiu raminamosiomis savybėmis. Aqua Posae Filiformis yra patentuota veiklioji medžiaga, veikianti du su atopija siejamus simptomus:
-Atkuria ir stabilizuoja odos mikrobiotos balansą.
-Atkuria ir saugo odos apsauginį barjerą.
Microresyl yra nauja veiklioji medžiaga, apribojanti bakterijų gyvybingumą, taip užkirsdama kelią mikroorganizmų bioplėvelės, kuri leidžia jiems daugintis ir augti, susiformavimui.  Formulė taip pat papildyta niacinamidu, taukmedžių sviestu bei optimaliu kiekiu kitų veikliųjų medžiagų, kruopščiai atrinktų taip, kad užtikrintų aukščiausią veiksmingumą bei maksimalų saugumą naudojant (sumažinant alerginių reakcijų riziką).
TEKSTŪRA: Greitai susigerianti tekstūra užtikrina lengvą naudojimą. Nepalieka riebumo ar lipnumo ant odos.
NAUDOJIMAS: Naudokite ant švelnia priemone, pvz. Lipikar Syndet AP+ arba Lipikar valomuoju aliejumi AP+, nupraustos odos. Užtepkite nedidelį kiekį balzamo ant nusausintos odos, švelniai įmasažuokite ir leiskite susigerti. Naudokite ryte ir/arba vakare, taip dažnai, kaip reikia. Jei dienos metu jaučiate intensyvų niežėjimą, naudokite Lipikar AP+ pieštuką.
Dėmesio: Nenurykite priemonės. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei priemonės pateko į akis, nedelsiant kruopščiai išskalaukite vandeniu.
Pagaminta Prancūzijoje.