Kodas 90508
Gamintojas La Roche Posay

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS MEDICAL ANTI-PIGMENTATION, kremas veidui, SPF50+, 50 ml

KREMAS SU ATSPALVIU BE KVĖPIKLIŲ SPF50+/ UVA-PF 39/ MATOMAI ŠVIESAI. Skirtas naudoti: saulei jautriai odai, linkusiai į UV ir matomos šviesos sukeliamą hiperpigmentaciją ir pigmentinės dėmes.

Savybės: Sukurtas bendradarbiaujant su dermatologais. Hipoalerginis. Su optimalia plataus spektro UVB ir UVA apsauga, naudojant XL PROTECT™ technologiją su patentuotais fotostabiliais filtrais ir papildytą antioksidantais. Nustatyta, kad saugo nuo taršos ir infraraudonųjų spindulių žalos. Papildytas PROCERAD, formule, kuri šviesina ir lygina odos atspalvį. PIGMENTAI padeda apsisaugoti nuo matomos šviesos sukeliamos hiperpigmentacijos ir akimirksniu suvienodina odos atspalvį. Greitai tirpstanti ir gerai susigerianti tekstūra. Neužkemša porų. Nepalieka baltų žymių. Atsparus vandeniui. Naudojimas: kasdien arba prieš išeinant į saulėkaitą.

Įspėjimai: Jei pateko į akis, nedelsiant kruopščiai išskalaukite vandeniu. Tepkite dažnai ir gausiai pakartotinai, kad užtikrinti apsaugą, ypač po maudymosi, suprakaitavus ar nusišluosčius rankšluosčiu. Per ilgas kaitinimasis saulėje yra pavojingas. Nebūkite ilgai saulės atokaitoje. Priemonė nuo saulės neužtikrina 100% apsaugos. Nelaikykite kūdikių ir mažų vaikų tiesioginiuose saulės spinduliuose. Jei dozatorius daugiau neišspaudžia priemonės, suplakite pakuotę ir spauskite priemonę žemyn link dozatoriaus.