Kodas 96827
Gamintojas Pierre Fabre

KLORANE, serumas su chininu, kofeinu, ekologišku edelveisu ir B grupės vitaminais nuo visų tipų plaukų slinkimo, 100 ml

Cinchona succirubra Wedd - chininmedžių rūšis, kilusi iš Pietų Amerikos, kurios žievė pasirinkta dėl jose esančio didelio natūralaus chinino kiekio - molekulės, pasižyminčios stiprinančiomis ir stimuliuojančiomis savybėmis. Jo žievė surenkama rankomis, o tada iš jos ištraukiamas koncentruotas ekstraktas, sertifikuotas ingredientas.

„Klorane“ sujungia botaniką ir mokslą, kad padėtų pavargusiems plaukams: chininas stabdo plaukų slinkimą, o ekologiškas edelveisas spartina plaukų augimą ir reguliuoja jų gyvavimo ciklus. Šis purškalas yra neriebus, kad būtų lengva purkšti ir neriebalintų plaukų.

- Akimirksniu sustiprinami plaukai*.
- 3000 daugiau plaukų** po 12 panaudojimų*. 
- Rezultatas jau po 1 mėnesio naudojimo *** *.
* Vidutiniai fototrichogramos rezultatai 45 dalyviams, kuriems slinko plaukai. Serumą naudojo 3 kartus per savaitę 1 mėnesį.
** 3114 daugiau plaukų augimo fazėje.
*** Vartotojų tyrimas, kuriame dalyvavo 66 tiriamieji.
Tinkamas naudoti maitinant krūtimi. 98 % medžiagų natūralios kilmės.
Tinkamas veganams. Biologiškai skaidi formulė.

Naudojimas: Papurkškite 10 kartų ant sausos arba šlapios galvos odos. Pamasažuokite pirštų galiukais, kad veikliosios medžiagos geriau įsiskverbtų. Nenuplaukite. Dėka sudėtyje esančio mentolio iškart jaučiamas vėsinamasis ir raminamasis poveikis.
Naudokite 3 kartus per savaitę. Rezultatai matomi jau po 1 mėnesio naudojimo, tačiau rekomenduojamas bent 3 mėnesių kursas. Vieno buteliuko užtenka visam trijų mėnesių kursui.

Ingredients: Water (Aqua)*, Alcohol*, Glycerin*, Cinchona Succirubra Bark Extract*, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract*, Manganese PCA*, Caffeine, Biotin, Niacinamide, Pantolactone, Menthol, Citric Acid*, Diethyl Phthalate, Fragrance (Parfum), Limonene, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, PPG-26-Buteth-26, Pyridoxine HCL, Sodium Benzoate.
* Natūralios kilmės ingredientai.

Importuotojas: UAB Berner Lietuva.

Gamintojas: Pierre Fabre.

Kilmės šalis: Prancūzija.