Kodas 96225
Gamintojas Valentis AG

KALCIKINON LIQUID, skystas kalcis su vitaminais D3, K2, fosforu, 150 ml

Kalcikinon Liquid

 

Stipriems kaulams ir dantims bet kuriame amžiaus tarpsnyje labai svarbu gauti pakankamai kalcio, vitaminų D3, K2, fosforo bei užtikrinti tinkamą šių medžiagų įsisavinimą:

·         Vaikams, ypač spartaus jų augimo metu: kalcis reikalingas, kad jų kaulai augtų sveiki, vitaminas D ir fosforas - kad normaliai vystytųsi.

·         50 metų ir vyresnėms moterims: kalcis padeda lėtinti moterų po menopauzės kaulų mineralinio tankio mažėjimą. Mažas kaulų mineralinis tankis yra lūžių dėl osteoporozės rizikos veiksnys. Teigiamas poveikis gaunamas kasdien suvartojant mažiausiai 1200 mg kalcio iš visų šaltinių.

·         Visiems žmonėms: kalcis, vitaminas D ir fosforas padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę, vitaminas K - normalią kaulų būklę, vitaminas D - normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą bei normalią kalcio koncentraciją kraujyje.

 

"Kalcikinon Liquid" – skystas mikronizuotas kalcis su vitaminais D3, K2, fosforu papildo mitybą kaulams ir dantims reikalingomis medžiagomis. Skysta mikronizuota kalcio forma užtikrina geresnį, greitesnį kalcio įsisavinimą. Kalcikinon Liquid yra švelnaus persikų skonio, malonios, lengvos tekstūros, neturi kreidos skonio, nepalieka poskonio. Dėl skystos formos Kalcikinon Liquid lengva vartoti. Patiks tiek vaikams nuo 3 metų, tiek suaugusiems.

 

Kalcis, vitaminas D ir fosforas padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę.

Vitaminas K padeda palaikyti normalią kaulų būklę.

Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą bei normalią kalcio koncentraciją kraujyje.

 

Sudėtis:

 

5 ml (1 arb. šaukštelis)

10 ml (2 arb. šaukšteliai)

Kalcis

300 mg (37,5 %*)

600 mg (75 %*)

Fosforas

150 mg (21,4 %*)

300 mg (43 %*)

Vitaminas K2

37,5 µg (50 %*)

75 µg (100 %*)

Vitaminas D3

12,5 µg (500 TV) (250 %*)

25 µg (1000 TV) (500 %*)

*RMV – referencinė maistinė vertė

 

Vartojimas:                                 

Rekomenduojama gerti antroje dienos pusėje, valgio metu: vaikams nuo 3 metų – po 5 ml (1 arb. šaukštelį), suaugusiesiems – po 10 ml (2 arb. šaukštelius).                                                

Vartojantiems vitamino K antagonistus prieš šio maisto papildo vartojimą pasitarti su gydytoju.                                      

 

Daugiau informacijos: www.sveikikaulai.lt