Kodas 100980
Gamintojas Engelhard Arzneimittel

ISLA MEDIC ACUTE, citrusai - medus, 20 pasitilių

ISLA medic citrusai-medus pastilės vartojamos esant įprastų nusiskundimų, susijusių su peršalimu ir gerklės skausmu, pvz., gerklės perštėjimu ir užkimimu, palengvinimui;  išsausėjusioms gleivinėms ir balso stygų dirginimui. Pastilės su hidrogelio kompleksu, kurių sudėtyje yra hialurono rūgšties ir augalinės islandinės kerpenos, veiksmingai apsaugo burnos ir gerklės gleivinę.

 

Vartojimas: Suaugusiems ir vyresniems kaip 6 metų vaikams pagal poreikį galima sučiulpti iki 6 pastilių per dieną. Pastiles reikia čiulpti lėtai, kol jos visiškai ištirpsta.

 

Sudedamosios dalys: pastilėse yra vandeninio islandinių kerpenų ekstrakto (0,4-0,8:1), karbomero, ksantano dervos, natrio hialuronato. Kitos sudedamosios dalys: Gumiarabikas, sorbitolis, maltitolis, bevandenė citrinų rūgštis, acesulfamas K, citrinų aliejus, apelsinų aliejus, kvapiosios medžiagos, dažikliai iš augalų ekstraktų (obuolių, dygminų, citrusų), vidutinio ilgio grandinės trigliceridai, išgrynintas vanduo.  1 pastilėje yra cukraus pakaitalų – sorbitolio (0,11 g) ir maltitolio (0,92 g) = 0,09 DV.