Kodas 33343
Gamintojas Karl Engelhard

ISLA - CASSIS, 30 minkštųjų pastilių

ISLA CASSIS,  islandinių kerpenų ekstrakto pastilės, juodųjų serbentų skonio, be cukraus

Iš ko sudarytos isla cassis? 1 pastilėje yra 80 mg vandeninio islandinių kerpenų ekstrakto (0,4-0,8:1).

Kitos sudedamosios dalys: Askorbo rūgštis (vitaminas C), sorbitolis, gumiarabikas, maltitolis, bevandenė citrinų rūgštis, acesulfamas K, juodųjų serbentų ekstraktas, juodųjų serbentų kvapioji medžiaga, skystasis lengvas parafinas, išgrynintas vanduo. 1 pastilėje yra cukraus pakaitalų sorbitolio (112 mg) ir maltitolio (285 mg) = 0,033 DV (duonos vienetai).

Kam isla cassis vartojama? isla cassis sudedamosios dalys padengia gleivines, gerklę ir ryklę kaip balzamas.

Taip sudirgusi gleivinė apsaugoma nuo tolesnio dirginimo ir greičiau atsigauna dėl malonaus pastilių poveikio, ypač esant:

• užkimimui ir perštinčiai gerklei

• pernelyg dideliam balso stygų įtempimui (dainininkai, pranešėjai)

• sausam orui (šildomose arba vėdinamose patalpose)

• burnos džiūvimui

• apsunkintam kvėpavimui per nosį.

Kada negalima vartoti isla cassis? isla cassis negalima vartoti, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai pastilių daliai.

Kada reikia imtis specialiųjų atsargumo priemonių vartojant isla cassis? Jei žinote, kad netoleruojate tam tikrų angliavandenių, prieš vartodami isla cassis pasitarkite su gydytoju.

Ar galima vartoti isla cassis nėštumo ir žindymo laikotarpiu? Nėra duomenų, rodančių, kad isla cassis būtų nepartartina vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Kaip vartoti isla cassis? Suaugusieji ir vyresni kaip 4 metų vaikai turi lėtai čiulpti 1–2 pastiles keletą kartų per dieną pagal poreikį. Vaikams pastiles galima vartoti tik įsitikinus, kad jie moka čiulpti ir gali tai kontroliuoti. Pastaba diabetikams: 1 pastilėje yra 397 mg cukraus pakaitalų = 0,033 DV.

Kiek ilgai galima vartoti isla cassis? Jei reikia, isla cassis gali būti vartojama ilgesnį laiką. Jei po 10 dienų pagerėjimo požymių nėra, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Koks yra nepageidaujamas šalutinis isla cassis poveikis? Labai retai isla cassis gali turėti vidurius laisvinantį poveikį, nes jame yra cukraus pakaitalų sorbitolio ir maltitolio. Pavieniais atvejais gali pasitaikyti padidėjusio jautrumo reakcijos.

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį? Galiojimo laikas išspausdintas ant dėžutės ir lizdinės plokštelės. Pasibaigus galiojimo laikui, vartoti negalima!

Laikykite pastiles sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Kadangi juodųjų serbentų ekstraktas ir askorbo rūgštis yra jautrūs šviesai, rekomenduojame laikyti pastiles gamintojo pakuotėje, kad nepasikeistų jų spalva. Pakuotėje yra 30 pastilių.

Gamintojas Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG Herzbergstr. 3 61138 Niederdorfelden, Vokietija Tel. +49 (0) 6101 / 539 – 300 Faks. +49 (0) 6101 / 539 – 315 Tinklalapis: www.engelhard.de El. paštas: info@engelhard.de