Kodas 71264
Gamintojas Chemi-pharm

INSURANCE - DES, dezinfektantas instrumentams, 1 l

DES INSURANCE

INSTRUMENTŲ DEZINFEKCINIO PLOVIMO PRIEMONĖ

 

DES INSURANCE – tai instrumentų vidutinio lygio dezinfekcijai ir valymui skirtas naujos kartos  koncentratas, priskiriamas 2 tipo 1 potipio biocidas.

Preparato sudėtyje yra 3 stipriai veikiantys dezinfektantai – spiritas ir dvi skirtingos ketvirtinės amonio druskos, kurios išplečia preparato panaudojimo sritis tiek, kad jis veikia ir tas bakterijas, kurios greitai tampa rezistentinėmis kitom dezinfekcinėm medžiagom. Preparatas taip pat puikiai veikiai bakterijas su stipriomis riebalinėmis kapsulėmis, nes spiritas pagerina dezinfektanto prasiskverbimą per kapsules. Įvertinant trejopą DES INSURANCE apsaugą, jo nereikia keisti, kaip kitų dezinfektantų. Preparatas pasižymi baktericidinėmis savybėmis, inaktyvuoja bakterijas, virusus (tame tarpe HBV, HIV, Rota) ir grybelius. Preparato sudėtyje yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, todėl pasižymi geromis valomosiomis savybėmis.

 

DES INSURANCE skirtas naudoti medicinos įstaigose instrumentų dezinfekciniam plovimui. Tinka naudoti visiems drėgmei atspariems instrumentams, pagamintiems iš įvairių medžiagų. Gerai plauna kraują, baltymus, sekretus ir riebalus. Skalaujant nuo paviršių nusiplauna pilnai.Preparatas biologiškai suskyla, likučius galima išpilti į kanalizaciją. Sudėtyje nėra fosfatų. Darbinio tirpalo naudojimas nepavojingas patalpoje esantiems žmonėms. Personalo alergizavimo laipsnis sumažintas iki minimumo.

Preparatu dezinfekuojami ir valomi: endoskopai, optiniai instrumentai ir jų pagalbinės dalys, bronchoskopai, laringoskopai, intubaciniai vamzdžiai, aspiraciniai vamzdžiai, laboratoriniai indai, stomatologiniai instrumentai ir kita medicininė įranga. Taip pat vienkartinių medicininių priemonių, biologinių skystų atliekų neutralizavimas. Skystos medicininės atliekos nukenksminamos  užpylus 5 litrus atliekų  1litru 5% darbiniu tirpalu. Ekspozicija 10 minučių.

Trumpas dezinfekcijos laikas ir mažos tirpalo koncentracijos suteikia galimybę ekonomiškam panaudojimui.

 

Sudėtis ir savybės: bekvapis, bespalvis skystis, virimo temperatūra 101°C, užšąlimo temperatūra 0°C, maišosi su vandeniu bet kokiu santykiu, tankis 1,050 g/dm3, 1% tirpalo pH 7,5. Sudėtyje yra: C-12-18-alkildimetilbenzil amonio chloridas <9%, kaustikinė soda <2%, EDTA (etilendiamino tetraacto rūgštis) <2%. DES INSURANCE efektyviai naikina mikrobus, gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, grybelį, dezaktyvuoja virusus hepatito ir AIDS (HBV ir HIV).

 

Dozavimas ir naudojimo būdas: DES INSURANCE 1% tirpalas naudojamas instrumentų plovimui ir dezinfekcijai prieš sterilizaciją, veikimo laikas 10 min., siūloma vandens temperatūra – 20-45ºC. Mechanizuotu būdu plaunama ir dezinfekuojama ultragarso įrenginiuose (10min.)1% tirpalu. Panaudoti instrumentai, jeigu reikia, tai pagal gamintojo rekomendacijas išardomi ir pamerkiami į paruoštą tirpalą, jame instrumentai plaunami ir mirkomi nustatytą laiką pagal tirpalo koncentraciją. Endoskopai pagal gamintojo rekomendacijas išardomi ir merkiami į paruoštą tirpalą. Endoskopo ertmės užpildomos tirpalu ir su specialiais šepečiais bei švirkštais endoskopas išplaunamas ir mirkomas tirpale atitinkamą laiką pagal atitinkamą koncentraciją. Po valančios dezinfekcijos instrumentai išimami iš tirpalo, gerai nuplaunami geriamu vandeniu, perplaunami destiliuotu vandeniu, džiovinami ir sterilizuojami.Tirpalas stabilus 7 paras. Tirpalas keičiamas jei iškrinta nuosėdos arba pasikeičia spalva.

  

DARBINIO TIRPALO PARUOŠIMAS

KONCENTRACIJA                                                                                1%                                     

EKSPOZICIJOS LAIKAS                                         10 min.                             

 Darbų saugos nurodymai

Preparatas nenuodingas, tačiau koncentratas gali dirginti akis ir gleivines, naudokite gumines pirštines.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

PIRMOJI PAGALBA

Patekus koncentratui ant odos – nuplaukite vandeniu. Patekus į akis – praplaukite dideliu kiekiu vandens, patekus į virškinimo traktą – gerkite didelį kiekį vandens, išplaukite skrandį ir kreipkitės į gydytoją.

 

pH 9

 

Saugokitės, kad nepatektų į akis!

 

 

Pakuotė:                                                                    

1 L plastikinis butelis                                                                    

5 l – plastikinis bakelis                           

 

 

 

Gamintojas: CHEMI-PHARM LTD., Anglija

PAGAMINTA: AS CHEMI-PHARM, Estija