Kodas 102899
Gamintojas European Foods OÜ

ICONFIT, L-karnitinas su CLA ir žaliosios arbatos ekstraktu, 90 kapsulių

ICONFIT L-CARNITINE su CLA ir žaliosios arbatos ekstraktu padeda numesti svorio gaminant energiją iš riebalų rūgščių. Sudėtyje yra natūralaus kofeino iš žaliosios arbatos ekstrakto. Sveikai maitinantis ir reguliariai mankštinantis, kapsulės gali padėti jums numesti svorio. Pagaminta naudojant tik aukštos kokybės augalinės kilmės pululano kapsules.

·         Palaiko energijos gamybą iš kūno riebalų.

·         L-karnitinas padeda išvengti lipidų kaupimosi griaučių, širdies raumenyse ir kepenyse.

·         CLA su 60 % aktyvių izomerų.

·         Sudėtyje yra natūralaus kofeino iš žaliosios arbatos ekstrakto.

·         Indelyje yra 90 kapsulių

L-karnitinas – natūrali aminorūgštis, padedanti mesti svorį. L-karnitino yra griaučių raumenyse, kepenyse ir inkstuose. Pagrindinė šios aminorūgšties funkcija – paversti organizme esančius riebalus į energiją. Pernešdamas ilgos grandinės riebalų rūgštis į mitochondrijas, karnitinas neleidžia kauptis lipidams griaučių, širdies raumenyse ir kepenyse. L-karnitino gauname valgydami gyvūninės kilmės maistą; jį taip pat sintetina mūsų organizmas. Gyvūninės kilmės šaltiniai yra ėriena, kiauliena, jautiena, triušiena, žuvis ir pienas. 

Galingas žaliosios arbatos ekstraktas (Camellia sinensis L.) turi daug gerų savybių dėl didelės naudingų medžiagų koncentracijos. Žaliojoje arbatoje yra daug įvairių vitaminų ir mineralų, iš kurių ypatingiausios ir naudingiausios medžiagos – polifenoliai. Mūsų gaminyje naudojamas žaliosios arbatos ekstraktas turi 50 % polifenolių. Polifenoliai yra vieni iš galingiausių antioksidantų pasaulyje. Antioksidantai atlieka daug svarbių vaidmenų, iš kurių svarbiausias – mažina ląstelių žalą, kurią sukelia senėjimo procesas ir organizme esantys laisvieji radikalai. Be polifenolių, žaliojoje arbatoje taip pat yra natūralaus kofeino (8 %). Įrodyta, kad kofeinas padeda numesti svorio, nes sureguliuoja hormonus, kurie gali sustiprinti termogenezę. Termogenezė – procesas, kurio metu jūsų kūnas degina kalorijas maistui virškinti ir šilumai gaminti.

CLA – konjuguota linolio rūgštis, gaunama iš dygminų (Carthamus tinctorius) sėklų. CLA yra vertingas papildas ir sudedamoji dalis, galinti padėti numesti svorio. Natūraliai jo daugiausia randama mėsoje ir pieno produktuose, tačiau jo sunku gauti pakankamai su maistu. Todėl pravartu į savo valgiaraštį įtraukti CLA maisto papildą.

Sveikai maitinantis ir reguliariai mankštinantis, kapsulės gali padėti numesti svorio.

KAIP VARTOTI: Suaugusiesiems vartoti 4 kapsules per dieną. Rekomenduojama vartoti prieš mankštą.

ĮSPĖJIMAI: Maisto papildas nepakeičia sveikos gyvensenos ir įvairios, subalansuotos mitybos. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite, jei jums pasireiškia padidėjęs jautrumas bet kuriai iš sudedamųjų dalių. Nevartokite 800 mg ar daugiau epigalokatechino-3-galato per dieną. Nevartokite šio produkto, jei tą pačią dieną vartojate kitus produktus, kurių sudėtyje yra žaliosios arbatos. Negalima vartoti nėščioms, žindančioms moterims ir vaikams iki 18 metų amžiaus. Nevartokite tuščiu skrandžiu.

LAIKYMO SĄLYGOS: Laikykite originalioje pakuotėje –25 °C temperatūroje, nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje.

SUDĖTIS: L-karnitino L-tartratas, ryžių miltai, žaliosios arbatos (Camellia sinensis L.) lapų ekstraktas, dygminų (Carthamus tinctorius) sėklų milteliai, kuriuose yra 60 % konjuguotos linolio rūgšties (CLA), augalinės pululano kapsulės.

KASDIENĖ DOZĖ:

4 kapsulės

%RMV*

L-karnitino L-tartratas

1200 mg

-

Žaliosios arbatos(Camellia sinensis L.) lapų ekstraktas 15:1

100 mg

-

Įskaitant 50 % polifenolių

50 mg

-

Įskaitant 8 % kofeino

8 mg

-

Dygminų (Carthamus tinctorius) sėklų milteliai

100 mg

-

iš kurių 60 % CLA

60 mg

-