Kodas 102671
Gamintojas European Foods OÜ

ICONFIT, Išrūgų baltymai 80 - Šokolado, 1kg

ICONFIT IŠRŪGŲ BALTYMŲ 80 pagrindą sudaro gerai tirpus aukščiausios kokybės išrūgų baltymų koncentratas. Šis produktas sukurtas iš geriausių žaliavų, kurios pasižymi dideliu tirpumu, nesudaro gumuliukų ir yra puikaus švelnaus skonio. Puikus aminorūgščių profilis palaiko raumenų vystymąsi ir atsigavimą po treniruotės! Sudėtyje nėra jokių nereikalingų dažiklių ar stabilizatorių. Galima rinktis nesaldintą arba saldintą sukralozėmis arba stevija. Kodėl verta rinktis ICONFIT Išrūgų baltymus 80, o ne kitą išrūgų baltymą?

ICONFIT KOKYBĖS GARANTIJA! Pažadame, kad niekada nesileisime į kompromisus dėl savo ingredientų kokybės! Nenaudojame pigiausių žemesnės kokybės ingredientų, o atrenkame tik geriausius, kad užtikrintume aukštą kokybę ir tirpumą.

ICONFIT Išrūgų baltymų 80 aromatizuoti variantai - tai aukščiausios kokybės išrūgų baltymų koncentratai, kurių sudėtyje yra kvapiųjų medžiagų, kakavos miltelių (tik šokolado skonio) ir nedidelis kiekis sukralozės arba stevijos, suteikiančių gardų skonį.

ICONFIT Išrūgų baltymų 80 nearomatizuotas pasirinkimas yra tik grynas aukštos kokybės išrūgų baltymų koncentratas be jokių priedų! Puikiai tinka baltymų kiekiui gėrimuose ir patiekaluose padidinti, taip pat gali būti maišomas su kitais baltymais.

Naudojimas: Plaktuve sumaišykite 25 g (1 šaukštą) miltelių su maždaug 150–200 ml vandens. Gerkite iš karto. Rekomenduojama vartoti 1–3 kartus per dieną.

Sudėtis: Išrūgų baltymų koncentratas, kakavos milteliai, kvapioji medžiaga, saldiklis sukralozė (arba steviolio glikozidas, jei naudojamas stevijos variantas).

Galiojimas po atidarymo: 365 dienos

Kilmės šalis: Estija

Gamintojas: European Foods OÜ

Tiekėjas: European Foods OÜ