Kodas 102901
Gamintojas European Foods OÜ

ICONFIT, hidrolizuotas kolagenas, milteliai, 300 g

Labai vertinamas kolagenas yra visiškai grynos formos. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad geriausiam poveikiui pasiekti reikia suvartoti 10 g kolageno per dieną. Kolagenas garsėja itin naudingomis savybėmis. Apsaugo sąnarius ir padeda greičiau juos atstatyti, didina kaulų elastingumą ir patvarumą, padeda formuoti kokybišką raumeninio audinio struktūrą. Kolagenas taip pat visame pasaulyje žinomas dėl odos elastingumo gerinimo ir priešraukšlinio poveikio.

Lengvai virškinamas, nealergizuoja ir labai gerai įsisavinamas organizmo. Neutralaus skonio ir kvapo, puikiai dera su įvairiais maisto produktais, kokteiliais ir gėrimais.

ICONFIT hidrolizuoto kolageno indelyje yra 300 g (30 dienų) visiškai gryno gyvulinės kilmės hidrolizuoto kolageno miltelių pavidalu. Rekomenduojame kasdien po 10 g (matavimo šaukštas) sumaišyti su laisvai pasirinktais maisto produktais, gėrimais, vaisių kokteiliais arba vartoti su bet kokiu norimu sportiniu gėrimu. Tai palyginti neutralūs milteliai, kurie labai nekeičia maisto ar gėrimo skonio. Taip pat tinka vartoti moterims nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Produkte nėra jokių kitų priedų.

KAIP NAUDOTI: Kasdien sumaišykite 10 g (2 nubraukti šaukštai, šaukštas pridedamas) su maistu (košėmis, dribsniais ir pan.) arba gėrimais (kava, sultimis, vaisių kokteiliu ir pan.). Vartokite reguliariai, kad palaikytumėte savo sveikatą ir pasiektumėte geriausių rezultatų.

 

SUDEDAMOSIOS DALYS: Grynas hidrolizuotas kolagenas 100 % (nieko daugiau nepridėta).

Dienos norma                    10g

Hidrolizuotas Kolagenas     10g