Kodas 102903
Gamintojas European Foods OÜ

ICONFIT, geležis su vitaminu C, 90 kapsulių

ICONFIT Geležies bisglicinatas su vitaminu C yra didelio biologinio prieinamumo geležis, nesukelianti virškinimo trakto sutrikimų. ICONFIT Geležies bisglicinatas yra labai veiksminga geležies forma, kuri 2-4 kartus geriau įsisavinama nei geležies sulfatas. Taip pat tinka vartoti nėščioms ir žindančioms moterims. Vitaminas C ir geležis palaiko normalią imuninės sistemos veiklą, padeda mažinti nuovargį ir išsekimą. Produkte esantis vitaminas C yra švelnus skrandžiui ir prisideda prie geležies įsisavinimo.

Pagrindinė geležies funkcija - aprūpinti organizmą deguonimi. Geležis prisideda prie normalaus raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymo. Geležis reikalinga normaliai imuninės sistemos veiklai. Ji didina atsparumą stresui ir ligoms bei palaiko normalią energijos apykaitą.

Geležies trūkumas yra labai dažna problema, dėl kurios gali atsirasti anemija ir būti kaltas padidėjęs stresas bei nuovargis. Geležies trūkumo simptomai yra blyškumas, dirglumas, žemas kraujospūdis, dusulys ir įtrūkimai burnos kampučiuose.

Geležies kiekiu organizme reikėtų rūpintis kiekvienu gyvenimo etapu, tačiau ypatingą dėmesį reikėtų skirti:

·         Nėščiosioms

·         Slaugančioms motinoms

·         Paaugliams

·         Vegetarams

·         Žmonėms, netekusiems daug kraujo.

Ką reiškia geležies bisglicinatas?

Geležies bisglicinatas - tai geležies rūšis, pasižyminti dideliu biologiniu įsisavinamumu, kuris, kaip įrodyta, 2-4 kartus geriau įsisavinamas nei plačiai vartojami geležies sulfatas ir fumaratas. Neįsisavinta geležis pasišalina iš organizmo, tačiau dažnai gali sukelti įvairių pilvo problemų. Todėl ICONFIT geležies bisglicinatas geriau įsisavinamas organizmo virškinimo trakte.

ICONFIT kapsulėse nėra dirbtinių priedų, cheminių medžiagų, konservantų ar dažiklių, jos yra be GMO.

KAIP NAUDOTI: 1 kapsulę per dieną po pusryčių, užgeriant stikline vandens, arba kaip rekomenduoja gydytojas. Maisto papildas nepakeičia sveiko gyvenimo būdo ir įvairios bei subalansuotos mitybos. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pasitarkite su gydytoju, jei esate nėščia, maitinate krūtimi ar vartojate bet kokius vaistus. Laikyti originalioje pakuotėje kambario temperatūroje, saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.

SUDĖTIS: Sudedamosios dalys: ryžių miltai, vitaminas C (L-askorbo rūgštis), geležis (geležies (II) bisglicinatas), augalinės kilmės pululano kapsulė. Kiekis: 90 minkštųjų gelinių kapsulių

DIENOS PORCIJA:

1 kapsulė

%NRV* / % RMV*

Geležis (geležies (II) bisglicinatas)

20 mg

143%

Vitaminas C (L-askorbo rūgštis)

100 mg

125%