Kodas 102895
Gamintojas European Foods OÜ

ICONFIT, cinkas ir selenas, 90 kapsulių

ICONFIT Cinkas ir Selenas - Sustiprinkite savo imuninę sistemą ir palaikykite sveikus plaukus bei nagus su Cinku ir Selenas, būtinomis medžiagomis kasdienėje sveikatos priežiūroje. Šis papildas sukurtas specialiai imuninei sistemai palaikyti ir plaukų bei nagų būklei gerinti.

  • Imuninės Sistemos Palaikymas: Cinkas ir selenas prisideda prie normalios imuninės sistemos funkcijos, padedant apsaugoti organizmą nuo aplinkos stresorių.
  • Plaukų ir Nagų Priežiūra: Šie būtini mineralai yra raktas prie sveikų plaukų ir nagų priežiūros, skatinant jų stiprumą ir gyvybingumą.
  • Antioksidacinės Savybės: Selenas veikia kaip galingas antioksidantas, apsaugantis ląsteles nuo oksidacinio streso.
  • Vienas buteliukas užteks 90 dienų. Tik viena kapsulė per dieną!

DOZAVIMAS: Suaugusiesiems rekomenduojama vartoti 1 kapsulę per dieną su stikline vandens.

ĮSPĖJIMAI: Nenaudokite maisto papildo kaip įvairaus maisto pakaitalo. Svarbu maitintis įvairiai ir subalansuotai ir palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Neviršykite rekomenduojamos paros normos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

LAIKYMAS: Laikyti originalioje pakuotėje, temperatūroje nuo 5 iki 25°C, saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. 90 daržovių kapsulių, 500 mg kapsulė, grynasis svoris 45 g.

SUDĖTIS: SUDĖTIS: ryžių miltai, daržovių kapsulė (apvalkalo medžiaga pululan), cinkas (cinko diglikinatas), selenas (L-selenometioninas).

PAROS DOZĖ:

1 Kapsulė

%VNR*

Cinkas

25 mg

250%

Selenas

165 μg

300%

*procentas nuo suaugusiojo paros rekomenduojamos normos