Kodas 102898
Gamintojas European Foods OÜ

ICONFIT, ashwagandha, 90 kapsulių

KSM-66 Ašvagandos (Withania somnifera L. Dunal) šaknų ekstraktas yra labai koncentruota ir stipri ašvagandos ekstrakto forma. Ekstraktas gaunamas iš ašvagandos augalų šaknų taikant patentuotą ekstrahavimo procesą, kuris užtikrina natūralių augalo biologiškai aktyvių junginių išsaugojimą. KSM-66 Ašvaganda pelnė pripažinimą kaip viena išsamiausiai ištirtų ir kliniškai ištirtų ašvagandos ekstrakto formų. Jis ištirtas dėl daugybės sveikatai naudingų savybių, įskaitant galimybę mažinti stresą, skatinti atsipalaidavimą, gerinti pažinimo funkcijas, didinti energijos lygį ir palaikyti bendrą gerovę.

Daugybė klinikinių tyrimų apie ašvagandą:

1) Gydymo grupės, kuriai buvo duodama didelės koncentracijos viso spektro ašvagandos šaknų ekstrakto, visų streso vertinimo skalių balų skaičius 60-ąją dieną žymiai sumažėjo. Šio tyrimo rezultatai rodo, kad didelės koncentracijos pilno spektro ašvagandos šaknų ekstraktas saugiai ir veiksmingai didina asmens atsparumą stresui ir taip gerina savęs vertinamą gyvenimo kokybę.

2) Grupėje, kuri buvo gydoma ašvaganda, žymiai labiau padidėjo raumenų jėga atliekant štangos spaudimo pratimą ir kojų tempimo pratimą, taip pat žymiai labiau padidėjo rankų ir krūtinės raumenys. Lyginant su placebą gavusiais tiriamaisiais, Ašvagandą gavusiems tiriamiesiems taip pat žymiai labiau sumažėjo fizinio krūvio sukelta raumenų pažaida, kaip rodo kreatinkinazės serume stabilizavimasis. Ašvagandą vartojusiems asmenims žymiai labiau padidėjo testosterono kiekis, okūno riebalų procentinė dalis žymiai labiausumažėjo. Šiame tyrime pranešama, kad ašvagandos papildų vartojimas susijęs su reikšmingu raumenų masės ir jėgospadidėjimu, ir teigiama,kad ašvagandos papildai gali būti naudingi kartu su pasipriešinimo treniruočių programa.

KAIP NAUDOTI: Gerkite po 2 kapsules per dieną užsigerdami vandeniu! Vieno indelio užtenka 45 dienoms.

ĮSPĖJIMAI: Šis maisto papildas nepakeičia įvairios ir subalansuotos mitybos bei sveiko gyvenimo būdo. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netinka vartoti vaikams, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims. Vartojant vaistus kartu, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu.

LAIKYMAS: Laikyti originalioje pakuotėje, saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių, 5-25 °C temperatūroje. 90

augalinių kapsulių, 500 mg vienoje kapsulėje, grynasis svoris 45 g

SUDEDAMOSIOS DALYS: Ašvagandos (Withania somnifera L. Dunal) šaknų milteliai, KSM-66 Ašvagandos (Withania somnifera L. Dunal) šaknų ekstraktas, augalinės kilmės pullulano kapsulės

DIENOS PORCIJA:

2 minkštosios kapsulės

Ašvagandos (Withania somnifera L. Dunal) šaknų milteliai

750 mg

KSM-66 Ašvagandos (Withania somnifera L. Dunal) šaknų ekstraktas 12:1

250 mg