Kodas 101758
Gamintojas PK Beneiux BV

IBESAN, 60 kapsulių

IBESAN

Medicinos priemonė

60 kapsulių

 

Kam skirtas IBESAN ir kaip jį vartoti

Kapsulės nuo dirgliosios žarnos sindromo yra medicinos priemonė, palengvinanti simptomus, atsiradusius dėl pernelyg didelio dujų kaupimosi pilve, ir su tuo susijusį skausmą pacientams, sergantiems dirgliosios žarnos sindromu (DŽS), kaip antai: pilvo pūtimo, pilnumo jausmą, meteorizmą, raugėjimą ir skausmą, kurį sukelia žarnyne susikaupusios dujos. Vaistų nuo DŽS nėra iki šiol, o kapsulės nuo dirgliosios žarnos sindromo palengvina jį lydinčius simptomus.

Dozės ir vartojimas

 Kapsulės nuo dirgliosios žarnos sindromo yra geriamoji medicinos priemonė. Rekomenduojama dozė suaugusiesiems ir vaikams nuo 12 metų yra 2 kapsulės, geriamos iki 3 kartų per dieną 4 savaites. Kapsules reikia gerti valgant arba po valgio. Kapsulę nuryti visą, užgeriant didele stikline skysčio (200 ml).

 Vartojimo trukmė

 Kapsulių nuo dirgliosios žarnos sindromo nevartoti ilgiau kaip 30 dienų per vieną gydymo kursą. Gydymą galima tęsti po 4 dienų. Veikliosios medžiagos IBESAN sudėtyje yra natūralaus mineralinio molio (magnio aliuminio silikato) ir simetikono, kurie žarnyne neabsorbuojami. Natūralus mineralinis molis absorbuoja toksinus, bakterijas ir virusus, neleisdamas jiems prisitvirtinti prie žarnyno sienelių. Veikiant simetikonui, dujų burbuliukai skrandyje ir žarnyne lengviau susijungia, todėl dujos lengviau pašalinamos.

 Galimas šalutinis poveikis

Pagrindinis natūralaus mineralinio molio šalutinis poveikis yra virškinamojo trakto simptomai: pilvo skausmas, pilvo pūtimas, viduriavimas ir dujų kaupimasis žarnyne.

 Kada IBESAN vartoti negalima

Esant alergijai jo sudedamosioms dalims.

 Kas žinotina prieš vartojant IBESAN

 Prieš pradėdami vartoti kapsules nuo dirgliosios žarnos sindromo įdėmiai perskaitykite informacinį lapelį, net jei vartojote šią medicinos priemonę anksčiau. Informacija galėjo būti pakeista, atsižvelgiant į naujus tyrimus ir išvadas, gautas po to, kai atvėrėte paskutinę pakuotę. Ši medicinos priemonė parduodama be recepto. Vis dėlto vartokite ją atsargiai, kad rezultatas būtų tinkamas. Išsaugokite šį informacinį lapelį, kad prireikus galėtumėte vėl jį perskaityti.

Pakuotė

60 kapsulių

 Medicinos priemonė

 • Malšina skausmingus žarnyno spazmus ir pilvo pūtimą, kurį sukelia žarnyne susikaupusios dujos.

 • Sumažina pilvo skausmą pacientams, sergantiems dirgliosios žarnos sindromu, esant viduriavimui.

• Normalizuoja peristaltiką, mažina skausmą, padeda išvengti žarnyno nepraeinamumo.

Vartojimas nėštumo ir (arba) žindymo laikotarpiu

 Nors natūralaus mineralinio molio ir simetikono organizmas nepasisavina, tačiau duomenų apie kapsulių nuo dirgliosios žarnos sindromo vartojimą nėštumo ar žindymo laikotarpiu nėra. Jei esate nėščia ar žindote kūdikį, prieš vartodama šį preparatą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

 Įspėjimai:

• Kapsulių nuo dirgliosios žarnos sindromo negalima vartoti esant padidėjusiam jautrumui ar alergijai kuriai nors iš medicinos priemonės sudedamųjų dalių.

• Kapsulių nekramtyti ir neperkąsti, neleisti joms ištirpti burnoje.

 • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 • Netinka jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

• Kapsulių nuo dirgliosios žarnos sindromo negalima vartoti kartu su kitais vaistais.

Sudedamosios dalys: bentonitas, hipromeliozė, 50 % simetikonas, mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, saulėgrąžų aliejus.

 Pakuotė: 60 kapsulių

Laikymas: laikyti originalioje pakuotėje 5–25 ⁰C temperatūroje, sausoje, tamsioje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Tinkamumo vartoti terminas: kapsulių nuo dirgliosios žarnos sindromo nevartoti po datos, nurodytos ant pakuotės („Tinka vartoti iki“).

Medicinos priemonė: pagal Europos direktyvą 93/42/EEB dėl medicinos prietaisų kapsulės nuo dirgliosios žarnos sindromo yra IIa klasės medicinos priemonė.

Tinkamumo vartoti terminas nurodytas pakuotės apačioje.

Informacinio lapelio paskutinės peržiūros data: 2020 m. birželio mėn.

GAMINTOJAS: PK Benelux BV, Vluchtoord 17, 5406 XP Uden, Olandija.

GAMINTOJO ATSTOVAS: UAB „Natur Produkt Vilnius”, Konstitucijos pr. 12, LT-12319 Vilnius