Kodas 97591
Gamintojas VH Pharma a.s.

HEMAGEL PROCTO, medicininės žvakutės, 5 vnt.

HemaGel PROCTO medicininės žvakutės mažina kraujavimą, atsiradusį dėl hemorojaus; pašalina diskomforto pojūtį, ypač deginimą ir perštėjimą tiesiosios žarnos srityje; skatina gijimą.

Paskirtis: Skirtos skatinti ūmių ir lėtinių tiesiosios žarnos gleivinės žaizdų gijimą pacientams, kenčiantiems nuo įtrūkimų ir hemorojaus, taip pat pacientams po Barono operacijos.

 

 Naudojimas: Žvakutes reikia įdėti į tiesiąją žarną užapvalintu galu. Naudojamos kartą per dieną, geriausia prieš einant miegoti.

Prieš naudojant medicinines žvakutes vaikams, besilaukiančioms ir krūtimi maitinančioms moterims, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

 

Kontraindikacija: Padidėjęs jautrumas bet kuriai iš preparato sudedamųjų dalių, nepakankamas tiesiosios žarnos ilgis (vaikams iki 3 mėnesių amžiaus arba neišnešiotiems kūdikiams).

 

Svarbios pastabos:

Pasireiškus šalutiniam poveikiui, nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje!

Pasibaigus ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui, vaisto vartoti nebegalima.

Nenaudotą ar nebegaliojančią priemonę grąžinkite į vaistinę.

Nevartokite daugiau nei 30 dienų. Jei per 7 dienas būklė negerėja ar dar labiau pablogėja, gamintojas rekomenduoja pasitarti su savo gydytoju. Žvakutė skirta vienkartiniam naudojimui dedant į tiesiąją žarną. Nenaudokite kitose kūno angose. Nenurykite. Žmonėms, pasižymintiems didesniu jautrumu, gali atsirasti nedidelis niežėjimas ar perštėjimas

tiesiojoje žarnoje – tai nereiškia, kad žvakutė yra nekokybiška, tačiau reikėtų kreiptis į gydytoją.

 

 Sudėtis: Torpedos formos, baltos spalvos žvakutės su miltelių pavidalo kopolimeru HEMA-HAS ir kietųjų riebalų apvalkalu.

Klinikinė studija patvirtina greitesnį gijimo procesą, skausmo malšinimą bei mažesnį kraujavimą tuštinantis.

 Atsitiktinių imčių dvigubai aklas lyginamasis bandomasis tyrimas, kuriame dalyvavo du lygiagrečios grupės („HemaGel® PROCTO“ ir „Placebo“). HemaGel® bandomasis tyrimas: „Hemagel procto“ naudojimas išangės įtrūkimų ir hemorojaus gydymui. Klinikinis tyrimas atliktas pagal ČSN EN ISO 14155, išduotą 2012 m.