Kodas 97955
Gamintojas Vitabalans Oy

GYNOLACTA, 8 vaginalinės tabletės

Makštyje natūraliai yra rūgštinė žemo pH aplinka. Rūgštingumas gaunamas iš pieno rūgšties, kurią gamina makšties pieno rūgšties bakterijos. Rūgštinė aplinka stabdo kitų makšties bakterijų augimą, taip pat mielių ir patogenų augimą.

Makšties tabletėje yra 50 mg natūralios pieno rūgšties. Gynolacta naudojimas atkuria įprastą rūgštingumą ir mažą pH makštyje bei normalizuoja makšties išsiskyras. Jis gali būti naudojamas bakterinės vaginozės su nemaloniomis makšties išsiskyromis gydymui ir prevencijai. Gydymas gali būti kartojamas taip dažnai, kaip reikia. Gynolacta taip pat gali būti taikomas po pienligės gydymo.

Sudėtis Pieno rūgštis 50mg 

Sudedamosios dalys:

Kalcio laktatas, laktozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, talkas, magnio stearatas. 

Vartojimas

Bakterinės vaginozės gydymas: 1 vaginalinę tabletę reikia įstumti giliai į makštį kas vakarą 7 dienas. Bakterinės vaginozės profilaktikai: 1 vaginalinę tabletę reikia įstumti giliai į makštį kas vakarą 3 dienas. 

Pienligės gydymas:

1 vaginalinę tabletę reikia įstumti giliai į makštį kas vakarą 3 dienas 

Prieš vartojimą atidžiai perskaitykite pakuotės lapelį. Gynolacta galima vartoti menstruacijų metu, nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Kreipkitės į gydytoją, jei gydymo metu simptomai pasunkėja arba tęsiasi po 7 gydymo dienų. 

Pakuotė

8 tabletės. 

Gamintojas

Vitabalans Oy Varastokatu 8 FI-13500 Hämeenlinna,

Suomija