Kodas 76363
Gamintojas Tentan AG , Šveicarija

GYNOFIT, intymios higienos prausiklis be kvapo, 200 ml

Kas yra Gynofit intymios higienos prausiklis ir kada jis naudojamas?

Gynofit intymios higienos prausiklis yra švelni valomoji priemonė, skirta kasdienei intymiai higienai. Intymioji sritis, pasižyminti natūralia puikiai subalansuota pusiausvyra, yra labai jautri kūno dalis.

Šią pusiausvyrą gali sutrikdyti įvairūs veiksniai, tokie kaip apsilankymas baseine, gydymasis antibiotikais, kontraceptinių priemonių vartojimas, dažnos vaginalinės infekcijos, diabetas, stresas, prasta mityba ir t.t.

Kaip viso to rezultatas gali pasireikšti niežėjimo (perštėjimo), deginimo pojūtis arba atsirasti nemalonaus kvapo išskyrų. Normalus intymios srities pH lygis svyruoja tarp 4 ir 5.5, todėl čia esanti terpė yra šiek tiek rūgštinė. Jei pH sutrinka, gali atsirasti neigiamų vaginalinės mikrofloros pokyčių. Tai gali lemti mielių / bakterinės infekcijos pasireiškimą arba iš svetur patekusių bakterijų atsiradimą. Gynofit intymios higienos prausiklio sudėtyje yra pieno rūgšties – natūralaus vaginalinės mikrofloros komponento. Jis palaiko normalų pH ir taip apsaugo nuo per didelio arba per mažo terpės rūgštingumo.

Gynofit intymios higienos prausiklis gali būti ir gaivaus kvapo ir bekvapis, todėl yra tinkami kasdienei intymiai higienai.

Ką dar reikėtų žinoti?

Preparatas skirtas tik išoriniam naudojimui.

Kada negalima naudoti Gynofit intymios higienos prausiklio arba kada reikėtų jį naudoti atsargiai?

Gynofit intymios higienos prausiklio naudoti negalima, jei yra nustatyta alergija bet kuriam iš jo sudėtyje esančių ingredientų.

Kurį Gynofit intymios higienos prausiklį naudoti ir kada?

Jei oda sudirgusi, patariame naudoti  bekvapį Gynofit intymios higienos prausiklį; jis rekomenduojamas ir esant jautriai odai. Gaivaus kvapo Gynofit intymios higienos prausiklis Jūsų vaginalinei mokroflorai suteikia papildomą gaivos pojūtį.

Ar galima naudoti Gynofit intymios higienos prausiklį nėštumo ir žindymo laikotarpiu?

Taip.

Kaip naudoti Gynofit intymios higienos prausiklį?

Geriausia Gynofit intymios higienos prausiklį naudoti kasdien maudantis duše. Plaukite intymias vietas prausikliu ir po to perplaukite vandeniu. Tinka tik išoriniam naudojimui.

Kokį šalutinį poveikį gali turėti intymios higienos prausiklis ?

Iki šiol nebuvo pastebėta jokių šalutinio poveikio pasireiškimo atvejų.

Ką dar svarbu žinoti?

Laikykite 15-25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.