Kodas 100666
Gamintojas Aboca

GRINTUSS ADULT, sirupas, 180 ml

Grintuss yra medicinos priemonė, gaminama iš medaus ir molekulinių kompleksų, pasižyminčių apsauginiu ir raminamuoju poveikiu viršutiniams kvėpavimo takams. Jis malšina sausą kosulį ramindamas gleivinės sudirgimą ir iš krūtinės kylantį kosulį, skatindamas gleivių skystinimą ir jų šalinimą.

Grintuss yra 100 % natūralus, ekologiškas, be glitimo, malonaus skonio.

Grintuss apsaugo gleivinę, ramina sudirgimą,  skystina ir padeda šalinti gleives pasitelkiant novatoriškus veikimo mechanizmus:

-  Apsauginis poveikis. Jis padengia gleivinę apsaugine plėvele, kuri saugo nuo sąlyčio su dirgikliais.

-  Gleivių skystinimo poveikis.  Skatina gleivinės hidrataciją ir padeda pašalinti gleives.

-  Sutepimo poveikis. Sumažina trintį ryklėje, kuri ir sukelia kosulį.

Grintuss numalšina kosulį jo neslopindamas, kartu atlikdamas svarbų vaidmenį saugant viršutinius kvėpavimo takus.

 

SUDĖTIS: veikliosios medžiagos: medus*; molekulinis kompleksas, kurį sudaro dervos, polisacharidai ir flavonoidai iš grindelijos*, siauralapio gysločio* ir šlamučio* (Poliresin®). Sudėtyje taip pat yra cukranendrių cukraus*; vandens; eterinių aliejų: eukalipto, žvaigždinio anyžiaus, citrinos; natūralaus citrinų aromato; gumiarabiko; ksantano dervos.

*Sudedamoji dalis iš ekologinio ūkio

BE SINTETINIŲ MEDŽIAGŲ. TINKA SERGANTIEMS CELIAKIJA.

 

VARTOJIMAS: Gerti po 10 ml (2 dozavimo šaukštelius) nuo dviejų iki keturių kartų per dieną, paskutinę dozę išgeriant prieš miegą. Prieš vartojimą suplakti. Su dozavimo šaukšteliu. Panaudoję sandariai uždarykite buteliuką ir kruopščiai nuplaukite dozavimo šaukštelį. Atidarytą produktą suvartoti per tris mėnesius.