Kodas 100665
Gamintojas Aboca

GOLAMIR 2ACT, burnoje disperguojamosios tabletės, N20

Golamir 2Act tabletės naudojamos malšinti gerklės skausmui burnos ir ryklės ertmėje, kurį sukelia virusai, bakterijos, alergenai arba išoriniai dirgikliai (dūmai, smogas ir dulkės). Priemonę taip pat galima naudoti esant peršalimo simptomams, jei nosies išskyros dirgina gerklę. Priemonę galima naudoti nuo 6 metų amžiaus.

Natūralus aktyvus kompleksas ActiFilm DOL,  esantis Golamir 2Act tablečių sudėtyje, malšina skausmą, deginimą ir palengvina rijimą saugodamas gleivinę nuo dirgiklių. ActiFilm DOL sudaro taninai, dervos, polisacharidai ir flavonoidai, kurie sudaro aktyvią, dvigubo poveikio plėvelę, kuri veikia kaip barjeras ir  saugo gleivinės paviršių, sumažindama padidėjusį jautrumą bei normalizuoja gleivinę netiesioginiu priešuždegiminiu poveikiu. Produktas yra 100 % natūralus, be glitimo ir yra malonaus skonio.

SUDĖTIS: veikliosios medžiagos: ActiFilm DOL - natūralus aktyvus kompleksas, kurį sudaro taninai ir flavonoidų frakcija iš dirvuolės, polisacharidų frakcija iš alavijo lapų gelio ir dervų frakcija iš miros; eukalipto ir mėtos eteriniai aliejai. Sudėtyje taip pat yra cukranendrių cukraus, natūralaus mėtų ir eukaliptų aromato.

Rekomenduojama dozė yra po 1 tabletę 3–4 kartus per dieną, laikant tabletę burnoje, kol ji lėtai ištirps.