Kodas 102369
Gamintojas NEW FA.DEM. S.R.L

GLICEROL INTELI, 9 g, mikroklizmos suaugusiems, N6

Glicerol Inteli

MEDICINOS PRIEMONĖ

Glicerolio, ramunėlių ir dedešvų 9 g mikroklizmos suaugusiesiems

Glicerolio, ramunėlių ir dedešvų 3 g mikroklizmos vaikams

Glicerol Inteli yra vienkartinė medicinos priemonė –mikroklizma, kurios pagrindinės sudedamosios medžiagos yra glicerolis, ramunėlės ir dedešvos; ji skirta naudoti į tiesiąją žarną siekiant palengvinti tuštinimąsi esant vidurių užkietėjimui. Ji taip pat tinka naudoti vaikams.

VEIKIMO MECHANIZMAS

Glicerolis laisvina vidurius veikdamas mechaniškai, nes jo veikimo mechanizmas yra paremtas vandens įtraukimu į išmatas, jų suminkštinimu ir peristaltikos bei žarnyno išsituštinimo sukėlimu.

INDIKACIJOS

Glicerol Inteli yra skirtas trumpalaikiam naudojimui, esant retkarčiais pasireiškiančiam vidurių užkietėjimui.

SUDĖTIS

Funkcinės medžiagos: glicerolis, ramunėlės ir dedešvos.

KAIP NAUDOTI

Nuimkite dangtelį nuo antgalio. Antgalį sutepkite lašeliu to paties tirpalo. Įkiškite antgalį į tiesiąją žarną ir išspauskite talpyklę. Laikydami suspaustą ištraukite antgalį ir išmeskite mikroklizmą.

DOZAVIMAS

Suaugusiesiems: 1 mikroklizma pagal poreikį 1 arba

2 kartus per dieną.

Vaikams: 1 mikroklizma pagal poreikį 1 arba 2 kartus per dieną.

ĮSPĖJIMAI

Negalima naudoti, jei yra padidėjęs jautrumas arba alergija vienai ar daugiau sudedamųjų medžiagų. Esant nuolatiniam vidurių užkietėjimui svarbu pasikonsultuoti su gydytoju, kad būtų atmestos kitos priežastys. Mikroklizma skirta tik vienkartiniam naudojimui, todėl, sunaudojus pusę mikroklizmos, pakartotinai jos naudoti negalima. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vidurius laisvinančių priemonių reikia naudoti kuo rečiau ir ne ilgiau kaip septynias dienas. Ilgesnį naudojimą skiria gydytojas, tinkamai įvertinęs konkretų atvejį. Esant vidurių užkietėjimo epizodams, pirmiausia rekomenduojama koreguoti mitybos įpročius, dienos racioną papildant pakankamu skaidulinių medžiagų ir vandens kiekiu. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu prieš naudojant šią priemonę pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Priemonės naudojimo nėštumo ir žindymo laikotarpiu tyrimų neatlikta.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti kambario temperatūroje, saugoti nuo šilumos šaltinių ir tiesioginės šviesos. Tinkamumo laikas galioja nepažeistai ir tinkamai laikomai priemonei.

TINKAMUMO LAIKAS

Žr. ant pakuotės nurodytą tinkamumo laiką. Nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus naudoti negalima.

PAKUOTĖ

6 vienkartinės 9 g mikroklizmos.

6 vienkartinės 3 g mikroklizmos.

Paskutinės peržiūros data: 2020 m. kovo mėn.