Kodas 102372
Gamintojas NEW FA.DEM. S.R.L

GLICEROL INTELI, 1500 mg, žvakutės vaikams, N10

Glicerol Inteli

MEDICINOS PRIEMONĖ

Glicerolio 2500 mg žvakutės suaugusiesiems

Glicerolio 1500 mg žvakutės vaikams

Glicerol Inteli yra vienkartinė medicinos priemonė – žvakutė, kurios pagrindinė sudedamoji medžiaga yra glicerolis; ji skirta naudoti siekiant palengvinti tuštinimąsi esant vidurių užkietėjimui. Ji taip pat tinka naudoti vaikams.

VEIKIMO MECHANIZMAS

Glicerolis laisvina vidurius veikdamas mechaniškai, nes jo veikimo mechanizmas yra paremtas vandens įtraukimu į išmatas, jų suminkštinimu ir peristaltikos bei žarnyno išsituštinimo sukėlimu.

INDIKACIJOS

Glicerol Inteli yra skirtas trumpalaikiam naudojimui, esant retkarčiais pasireiškiančiam vidurių užkietėjimui.

SUDĖTIS

Funkcinė medžiaga: glicerolis.

KAIP NAUDOTI

Nuimkite apvalkalą, atskirdami abi puses, ir išimkite žvakutę. Jei žvakutės atrodo suminkštėjusios, prieš atidarydami apvalkalą pamirkykite šaltame vandenyje. Įkiškite žvakutę į tiesiąją žarną (pirmiausia turi būti įkišta smailioji dalis). Įdėję žvakutę nusiplaukite rankas.

DOZAVIMAS

Suaugusiesiems: 1 žvakutė pagal poreikį 1 arba 2 kartus per dieną.

Vaikams: 1 žvakutė pagal poreikį 1 arba 2 kartus per dieną.

ĮSPĖJIMAI

Vienkartinė priemonė. Negalima naudoti, jei yra padidėjęs jautrumas arba alergija vienai ar daugiau sudedamųjų medžiagų. Esant nuolatiniam vidurių užkietėjimui svarbu pasikonsultuoti su gydytoju, kad būtų atmestos kitos priežastys. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vidurius laisvinančių priemonių reikia naudoti kuo rečiau ir ne ilgiau kaip septynias dienas. Ilgesnį naudojimą skiria gydytojas, tinkamai įvertinęs konkretų atvejį. Esant vidurių užkietėjimo epizodams, pirmiausia rekomenduojama koreguoti mitybos įpročius, dienos racioną papildant pakankamu skaidulinių medžiagų ir vandens kiekiu. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu prieš naudojant šią priemonę pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Priemonės naudojimo nėštumo ir žindymo laikotarpiu tyrimų neatlikta.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti sausoje vietoje, 4–30 °C temperatūroje, saugoti nuo šilumos šaltinių ir tiesioginės šviesos. Tinkamumo laikas galioja nepažeistai ir tinkamai laikomai priemonei.

TINKAMUMO LAIKAS

Žr. ant pakuotės nurodytą tinkamumo laiką. Nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus naudoti negalima.

PAKUOTĖ

10 žvakučių po 2500 mg suaugusiesiems.

10 žvakučių po 1500 mg vaikams.

Paskutinės peržiūros data: 2020 m. kovo mėn.