Kodas 88199
Gamintojas TAV veterinaria S.L.

GASTRO NORM N100 (Tavet)

Natūralus sprendimas virškinimo sutrikimams, fermentacijai, vidurių pūtimui ir blogam kvapui. Sudėtyje yra natūralūs ingredientai apsaugantys kačių ir šunų virškinimo sistemą.

GASTRONORM

 

Tai pašarų papildas. Natūralus sprendimas virškinimo sutrikimams, fermentacijai, vidurių pūtimui ir blogam kvapui. Sudėtyje yra natūralūs ingredientai apsaugantys kačių ir šunų virškinimo sistemą.

 

PASKIRTIS: Žarnyno sutrikimai: Žarnyno sutrikimų ir viduriavimo sumažinimas. Padeda pasiekti optimalią virškinimo trakto būklę. Imuninės sistemos stimuliacija žarnyne. Vidurių užkietėjimo prevencija. Šėrimo pasikeitimas: Užkerta kelią vidurių pūtimui ir virškinimo sutrikimams. Didesnis pašarų virškinimas ir maistinių medžiagų įsisavinimas.

 

SAVYBĖS: Fruktooligosacharidai yra natūralūs karbohidratai, kurių nesuskaido rūgštys ar fermentiniai skilimai ir absorbuojami žarnyno mikrofloros, kur atlieka dvigubą veiksmą žarnyne:

-          Sumažina fermentaciją, slopina puvimo bakterijų, kurios sukelia dujas ir blogą kvapą, aktyvumą.

-          Padidina laktobacilų, kurios natūraliai slopina pelėsių, mielių ir koliforminių bakterijų augimą.

Cinarinas, artišokų ingredientas, padidina tulžies kiekį, pagerina riebalų suvirškinimą, turi kepenų apsaugai reikalingų savybių ir pagerina inkstų funkciją – kaip lengvas diuretikas.

Montmorilonitas – turi savybę sustabdyti bakterijų toksinus, mikotoksinus ir amoniaką.

 

SUDĖTIS: fruktooligosacharidai, montmorilonitas, magnio stearatas.

 

ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS(%): cukrus (gliukozė) 39,43 %, žalioji ląsteliena 18,56 %, žalieji pelenai 14,15 %, žalieji pelenai 5,80 %, drėgnis 5,37 %, žalieji riebalai 2,80 %, natris 1,00 %, magnis 0,96 %, kalcis, fosforas<1,00 %.

 

PRIEDAI/kg. MAISTINIAI PRIEDAI. AMINORŪGŠTYS: lizinas (3.2.2), metioninas (3c301). JUSLINIAI PRIEDAI: artišokų ekstraktas. TECHNOLOGINIAI PRIEDAI: mikrokristalinė celiuliozė (E460).

 

PASKIRTIES GYVŪNAI: Šunys ir katės.

 

ŠĖRIMO REKOMENDACIJOS: Sušerti arba sutrinti ir sumaišyti su maistu. Rekomenduojama naudoti 3-12 savaičių. Šunims iki 10 kg – 1-2 tab/d.; nuo 10 iki 20 kg 2-3 tab/d.; virš 20 kg 4 tab/d.; katėms nuo ½ iki 1 tab/d.

 

LAIKYMAS: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, saugoti nuo šviesos.

 

PAKUOTĖ: 100 kramtomųjų tablečių plastikinėje dėžutėje.