Kodas 102626
Gamintojas Unigroup ApS, Diplomvej

FIBROMA CLINSKIN, medicinos prietaisas, N1

ClinSkin® Fibroma – tai savarankiško gydymo priemonė, skirta lengvai, saugiai ir neskausmingai pašalinti fibromas.

Ant odos uždėta ClinSkin® Fibroma priemonė sustabdo kraujo pritekėjimą į fibromą, ją tarsi „perrišdama“. Taip fibroma palaipsniui išdžiūsta saugiai, neskausmingai ir su nežymia randų atsiradimo rizika.Fibromos skersmuo ties pagrindu turi būti ne didesnis kaip 3 mm, o aukštis – ne didesnis kaip 5 mm.  ClinSkin® Fibroma pakuotėje yra aplikatorius ir 3 fibromos šalinimo priemonės, kiekviena jų skirta vienai fibromai pašalinti. Nekasykite,netrinkite ir nenuimkite pleistro anksčiau nurodyto laiko. Neplaukiokite,kol pleistras nenuimtas; galite praustis duše, tačiau šios vietos nešlapinkite. Venkite muilo, šampūno, plaukų priežiūros priemonių, kūno losjono, kremų ir riebių medžiagų, nes jos gali paskatinti pleistro atsiklijavimą anksčiau nurodyto laiko. ClinSkin® Fibroma pleistras turi būti pašalinamas po 6 dienų. Nuimant priemonę,paprastai pašalinama ir išdžiūvusi fibroma. Kai kuriais atvejais fibroma vis dar gali būti prisitvirtinusi prie kūno ir patamsėjusi. Nebandykite nutraukti fibromos, po kelių dienų ji nukris pati. Ant fibromos galima užklijuoti paprastą sterilų pleistrą ir taip ją paslėpti.

 

Jei ClinSkin® Fibroma priemonė nukrenta anksčiau nei rekomenduojamas naudojimo laikas, priemonės nekeiskite kita, užklijuokite ant fibromos paprastą sterilų pleistrą ir palaukite 10 dienų, kad pamatytumėte, ar gydymas buvo sėkmingas. Daugeliu atvejų kraujotaka į fibromą nutrūksta po 1 dienos nuo priemonės naudojimo pradžios ir fibroma nukrenta savaime. Jei po 10 dienų laukimo pastebite, kad gydymas nebuvo sėkmingas, ant fibromos uždėkite naują ClinSkin® Fibroma priemonę ir pašalinkite ją po 6 dienų.

ClinSkin® Fibroma neturi jokio žinomo šalutinio poveikio. Fibroma bus pašalinta be skausmo ir paliekant tik nežymius randus