Kodas 97972
Gamintojas Lipid Systems Sp. z o.o.

FE-LIP® Liposominė geležis 20 mg, 30 paketėlių

FE-LIP® yra geležies maisto papildas, kuris dėl specialios  patentuotos LIPOSHELL® technologijos yra liposominėje formoje. Tai leidžia pasiekti itin aukštą geležies stabilumą liposomos viduje bei transportavimą į reikiamą organizmo vietą.  LIPOSHELL® liposomos yra panašios į žmogaus organizmo ląstelių membranas, todėl šis maisto papildas yra saugus vartoti ir turi aukštą biologinį įsisavinimą.

     • Be pridėtinio cukraus, • be glitimo, • be GMO, • tinka veganams.

Geležis padeda:

palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą,

palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme,

palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą,

mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį,

palaikyti normalią energijos apykaitą.

Vartojimas: vartoti po 1 paketėlį per dieną. Prakirpto paketėlio turinį išspausti į stiklinę drungno vandens ir gerai išmaišius išgerti. Galima paketėlio turinį išspausti ir tiesiai į burną. Galima vartoti su maistu.

Įspėjimai: Negali būti viršyta nurodyta rekomenduojama paros dozė. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo vartoti laikui pasibaigus maisto papildo vartoti negalima. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nėščiosioms ir žindančioms moterims prieš vartojimą būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Nevartoti su kitais geležies preparatais. Nevartoti, jei yra jautrumas bent vienai maisto papildo sudedamųjų dalių.

Sudėtis: glicerolis (drėgmę išlaikanti medžiaga), vanduo, pektinas (stabilizatorius),  geležies amonio citratas 20 mg , sojų ir rapsų lecitino fosfolipidai (emulsiklis), natūrali aromatinė medžiaga.Šiame produkte nėra jokių gyvulinės kilmės medžiagų.

Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį

1 paketėlyje

(rekomenduojamoje paros dozėje)

RMV*

(1 paketėlio)

Geležis (geležies amonio citratas)

20mg

143%