Kodas 95143
Gamintojas Vemedia

EXCILOR SOLUTION, teptukas nagų grybeliui gydyti, 3,3 ml

„Excilor®“ skirtas gydyti nagų grybelį.

Kaip „Excilor®“ gydo nagų grybelinę ligą?

Svarbiausia kojų ir rankų pirštų nagų sudedamoji dali yra keratinas, į kurį negali prasiskverbti daugelis antifungicidinių preparatų. Daugeliu atvejų grybelis auga po nagu, todėl jį sudėtinga išgydyti.

„Excilor®“ kontroliuoja nago mikroaplinką rūgštindamas nago guolį. Dėl unikalios „TransActiveTM“ prasiskverbimo technologijos, „Excilor®“ gali prasiskverbti į nagą ir taip užtikrinti nago gydymą iš vidaus. Paprastai užtrunka kelis mėnesius, kol nagas išorėje atrodo vėl visiškai sveikas. Vidutiniškai kojų pirštų nagai auga 1,5 mm per mėnesį. „Excilor®“ iš karto sumažina nago pH, sukurdamas grybelio augimui nepalankią aplinką. Tačiau pažeistam nagui reikia laiko ataugti.

„Excilor®“ efektyvumas patvirtintas klinikiniais bandymais.

„Excilor®“ praturtintas gliceroliu, nagų priežiūros riebalais ir biotinu.

Nago plokštelės struktūrą galima palyginti su mūrine plytų siena, kurioje nago plokštelės yra „plytos“, o riebalai tarp ląstelių – „cementas“. Senėjimas daro didelę įtaką šioms nagų plokštėms ir laikui bėgant nagai tampa sausesni, juose lieka mažiau riebalų. Dėl to padidėja infekcijos rizika. „Excilor“ praturtintas gliceroliu, kuris traukia vandens molekules. Be to, jo sudėtyje yra specialių nagų priežiūros riebalų ir biotino. Šis derinys suminkština, drėgnina ir maitina nago plokšteles.

Naudojimo instrukcijos

Prieš naudodami „Excilor®“, nuvalykite nagą ir, jei lakuojatės nagus, visiškai pašalinkite nagų laką.

Naudodami aplikatorių, padenkite produktu visą nagą ir nago pakraščio apatinę dalį. Tepkite „Excilor®“ gausiai. Prieš užsimaudami kojines ir (arba) apsiaudami batus, leiskite nagui nudžiūti (30–40 sekundžių). Taip produktas įsiskverbs į nagą. Užtepus, visiškai normalu po nagu justi dilgčiojimą; tai rodo, kad produktas visiškai įsiskverbė į nagą.

Tepkite ant infekuotos vietos du kartus per dieną (vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare). Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, gydykite infekuotą vietą mažiausiai tris mėnesius. Gydymo kursą geriausia yra tęsti, kol nagas visiškai atauga. Tepdami produktą, nespauskite stipriai aplikatoriaus.

Po kiekvieno panaudojimo, įsitikinkite, kad aplikatorius gerai uždarytas, kad negaruotų.

 

Atsargumo priemonės

Tik išoriniam naudojimui.

Nenaudokite, jeigu esate hiperjautrūs arba alergiški bet kuriai iš sudedamųjų dalių.

Venkite patekimo į akis ir gleivinių membranų.

Jei produkto patenka į akis ar ant gleivinių membranų, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Klinikinių duomenų apie produkto naudojimą vaikams, nėščiosioms ar krūtimi maitinančioms moterims nėra.

Problemų dėl pėdų turintys diabetikai, prieš pradėdami naudoti „Excilor®“, turėtų pasitarti su savo gydytoju.

Nenaudokite produkto, kurio galiojimo laikas pasibaigęs.

Laikymo sąlygos

Laikykite kambario temperatūroje, toliau nuo karščio šaltinių ar tiesioginių saulės spindulių.

Laikykite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Nedeginkite nebereikalingų aplikatorių.

 

Sudėtis

Etilo laktatas, acto rūgštis, prasiskverbimo stipriklis, plėvelę sudaranti medžiaga,

vanduo, glicerolis, polisorbatas 80, cetilo acetatas, acetilinti lanolino alkoholiai, biotinas ir konservantas (sudėtyje nėra parabenų).