Kodas 101754
Gamintojas Forans SIA

EVOLU NANO AIR MINI, inhaliatorius

Nešiojamo purkštuvo veikimo principą lemia greiti grandinės svyravimai, kurie sukuria keitiklio pjezoelektrinės keraminės mikroschemos rezonansinius virpesius, dėl kurių greitai svyruoja mikrometalinis tinklelis, tada skystis sijojamas per metalinį tinklelį su mažų ląstelių skersmeniu, greitai išstumiant, skystis išpurškiamas į daugybę smulkių dalelių, kurios per inhaliacinę kaukę ar kandiklį patenka į paciento kvėpavimo sistemą, kad būtų pasiektas inhaliacinės terapijos tikslas. Kvėpavimo sistema yra atvira sistema, todėl į smulkias daleles išpurkštas vaistas gali būti tiesiogiai absorbuojamas patekęs į burną, gerklę, trachėją, bronchus, alveoles ir kt., užsilikęs ant paciento audinių gleivinės, o tai padeda pasiekti gydymo tikslo.

 

Prietaisas yra tinklinis purkštuvas, skirtas inhaliuoti skystus aerozolinius vaistus, kurie skirti inhaliacinei terapijai profesionaliose sveikatos priežiūros įstaigose ir namuose. Taip pat inhaliuoti galima vandenį ir mineralinį vandenį. Tinka vaikams ir suaugusiems pacientams. Vaikai ir žmonės su negalia turi naudoti šį gaminį tinkamai vadovaujant ir prižiūrint.                                                                                      

Prietaisas tvirtinamas prie galvos naudojant silikonines juosteles, taip atlaisvinant rankas, o tai yra vienas pagrindinių jo privalumų.

Kompaktiškas (72,5 mm x 67,5 mm x 50,5 mm), bet labai galingas ir efektyvus.

 

Purkštuvo veikimo laikas yra 10 minučių, po kurio jis automatiškai išsijungs. Jei norite tęsti naudojimąsi, spauskite mygtuką. Visada patikrinkite, ar vaistų inde yra pakankamai skysčio.

 

Inhaliatorius turi režimą, kurio pagalba išpurškiamą dalelių greitį galite nustatyti patys dėka "-/+" mygtukų pagal poreikį - nuo pačio mažiausio ar šiek tiek didesnio greičio.

 

Eteriniai aliejai, sirupai nuo kosulio, skalavimo skysčiai ir lašai, skirti įtrynimui ar garų voniai, inhaliacijai purkštuvu visai netinka. Šie priedai dažnai yra klampūs ir gali pakenkti tinkamam prietaiso veikimui, taigi ir ilgalaikiam jo veiksmingumui.

 

Gaminio sudėtis

1. Vaistinio puodelio dangtelis

2. Vaistinis puodelis

3. Purkštukas

4. Tinklinis diskas

5. Pagrindinis blokas

6. Maitinimo jungiklis

7. Elektrodo kontaktinis kaištis

8. USB įkrovimo prievadas

9. Suaugusiųjų kaukė (PVC)

10. Vaikiška kaukė (PVC)

11. Kandiklis (PP)

12. Galvos juosta