Kodas 93290
Gamintojas Beiersdorf AG

EUCERIN PIGMENT CONTROL, fluidas nuo saulės ir hiperpigmentacijos, SPF50+, 50 ml

Eucerin® ANTI-PIGMENT CONTROL FLUIDAS NUO SAULĖS IR HIPERPIGMENTACIJOS SPF 50+

Labai didelė apsauga - SPF 50+. Eucerin® apsaugos nuo saulės naujovė. UV šviesa yra pagrindinė saulės sukeliamos žalos odai priežastis. Be UV spindulių, odą gali žaloti laisvieji radikalai, kuriuos sukelia didelės energijos regimoji šviesa. ADVANCED SPECTRAL TECHNOLOGY apima UVA / B filtrus, suteikiančius labai didelę UV apsaugą bei likochalkoną A, kuris neautralizuoja laisvuosius radikalus. Be to, UV ir kadangi niekur nėra paaiškinta, kas yra HEVIS, siūlau versti šviesa gali sukelti į hiperpigmentaciją panašias tamsias dėmes. Priemonė su labai dideliu SPF 50+ ir patentuotu tiamidoliu saugo nuo saulės sukeltos hiperpigmentacijos. Tiamidolis veikia hiperpigmentacijos priežastį, efektyviai sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo, ilgainiui reguliariai naudojant užtikrindamas pastebimą pagerėjimą.

 

                    Su tiamidoliu

                    Kad oda būtų lygi ir švytinti

                    Maloniai lengva, neriebi, nelipni tekstūra

                    Greitai susigeria

                    Nekemša porų, tinka naudoti kaip makiažo pagrindą

                    Išbandyta drėgname klimate

Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta: gerai jautrios odos toleruojama priemonė. Laikykite ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

Priemonė su labai dideliu SPF 50+ ir patentuotu tiamidoliu saugo nuo saulės sukeltos hiperpigmentacijos. Tiamidolis veikia hiperpigmentacijos priežastį, efektyviai sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo, ilgainiui reguliariai naudojant užtikrindamas pastebimą pagerėjimą.