Kodas 93289
Gamintojas Beiersdorf

EUCERIN OIL CONTROL DRY TOUCH, gelinis kremas nuo saulės kūnui, SPF50+, 200 ml

EUCERIN® SENSITIVE PROTECT GELINIS KREMAS NUO SAULĖS KŪNUI DRY TOUCH SPF 50+

Labai didelė apsauga – SPF 50+

Su ADVANCED SPECTRAL TECHNOLOGY: apima UVA / B filtrus, suteikiančius labai didelę UV apsaugą (didesnę nei ES minimalus reikalavimas) bei likochalkoną A, kuris neautralizuoja laisvuosius radikalus. Gliciretininė rūgštis palaiko odos DNR atsistatymo mechanizmą. Be to, riebalų kiekį reguliuojanti Oil Control technologija su matiškumo suteikiančiomis dalelėmis iš karto suteikia odai sausumo pojutį.

Ramina jautrią odą ir saugo ją nuo saulės žalos. Paprasta užtepti. Labai greitai susigeria. 0% likučių. Oda tampa sausa liesti. Itin lengva, neriebi, nelipni tekstūra. Priemonė ypač atspari vandeniui. Priemonė atspari prakaitui. Nelimpa smėlis: neprikimba prie odos. Tinka visų tipų odai. Tinka naudoti karštame ir drėgname klimate. Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, jog jautri oda ir į aknę linkusi oda labai gerai toleruoja priemonę.

Svarbūs naudojimo nurodymai: gausiai išsitepkite prieš eidami į saulėkaitą ir dažnai tepkitės pakartotinai, ypač paplaukioję, suprakaitavę ar nusišluostę rankšluosčiu, kad apsauga nesusilpnėtų. Naudojant mažesnį kiekį priemonės, gerokai sumažėja apsaugos lygis. Nebūkite saulėje per ilgai net ir naudodami apsaugos nuo saulės priemones. Per ilgai būnant saulėje kyla rimtas pavojus sveikatai. Saugokite kūdikius ir vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Dėvėkite odą apsaugančius drabužius, o neuždengtas vietas pakankamai ištepkite apsaugos nuo saulės priemone. Leiskite visiškai įsigerti. Venkite sąlyčio su audiniais ir kietais paviršiais, kad neliktų dėmių. Apsaugos nuo saulės priemonės nesuteikia 100 % apsaugos.

Oil Control tehnologija su matiškumo suteikiančiais pigmentais. Akimirksniu suteikia odai sausumo pojūtį

0% likučių, užsitepus nelimpa smėlis

Ypač lengva tekstūra, greitai įsigeriantis

Ypač atsparus vandeniui ir prakaitui