Kodas 93285
Gamintojas Beiersdorf

EUCERIN HYALURON, purškiamoji migla, 150 ml

Purškiamoji migla su hialurono rūgštimi ir glikogliceroliu akimirksniu ir ilgam sudrėkina veido, kaklo ir dekoltė srities odą, suteikia jai lygumo ir švytėjimo.
Odai reikia vandens norint, kad ji tinkamai atliktų savo funkcijas. Gerai sudrėkinta oda atrodo švytinti, yra lygi ir švelni. Sutrikus natūralaus apsauginio odos barjero funkcijai, oda netenka drėgmės. Drėgmės netekusi oda atrodo papilkėjusi, atsiranda tempimo pojūtis, ji nebegali apsiginti nuo dirginančių išorės veiksnių, todėl gali tapti jautri.
Unikalūs, purškiamosios miglos sudėtyje esantys ingredientai stimuliuoja pačios odos drėkinimo mechanizmus, tolygiai paskirsto drėgmę, neleidžia jai pasišalinti, todėl oda tampa lygi ir švytinti.  Tai užtikrina hialurono rūgšties ir glikoglicerolio derinys. Glikoglicerolis aktyvuoja vandens pernešimo iš ląstelės į ląstelę kanalus, palaikydamas odos drėgmės balansą iš vidaus.
Tinkamumas jautriai odai patvirtintas klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais.

Laikykite flakoną 20 cm atstumu nuo odos ir purškite ant veido, kaklo ar dekoltė srities. Palikite susigerti 2–3 minutes, tada švelniai tapšnodami nusausinkite. Venkite akių srities.

Ingredients:Aqua, Butylene Glycol, Sodium hyaluronate, Glycerin, Glyceryl, Glucoside, Panthenol, Pantolactone, Arginine HCL, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, 1-2-Hexanediol, Phenoxyethanol.

Kilmės šalis: PL

Gamintojas: Beiersdorf

Atstovybė: NIVEA Polska Sp.z.o.o

Ant pakuotės nurodytas tikslus galiojimo terminas - galioja iki...

EXP (900d)