Kodas 96087
Gamintojas Beiersdorf AG

EUCERIN ATOPICONTROL, rankų kremas sausai, atopinei odai, 75 ml

RAMINA SAUSĄ, NIEŽTINČIĄ, SUDIRGUSIĄ ODĄ

Greitai susigeria, neriebus.

Dažnas plovimas ir darbas rankomis pažeidžia apsauginį odos barjerą, dėl to oda netenka drėgmės ir sudirgsta. Priklausomai nuo pažeidimo stiprumo, oda gali išsausėti, įsitempti,pleiskanoti, parausti, pasidaryti šiurkšti, gali atsirasti niežulys.

Inovacija:

sudėtyje esantis unikalus veikliųjų medžiagų kompleksas, kurį sudaro raminamosiomis savybėmis pasižymintis likochalkonas A, antibakterinėmis savybėmis pasižymintis dekandiolis, niežulį slopinantis mentoksipropanediolis, didelė lipidų (pvz., keramidų) koncentracija ir avižų ekstraktas, padeda atkurti odos apsauginį barjerą, sudrėkinti ir juntamai nuraminti niežulį bei sudirgimą.

Rezultatas: oda tampa pastebimai švelnesnė ir lygesnė net dažnai plaunant rankas. Mažina raudonį ir sudirgimą.

•Kasdienei priežiūrai, kad rankos taptų švelnios ir glotnios.

•Naudojant reguliariai, rankų oda tampa sveikesnė.

•Be kvapiųjų medžiagų.

Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta:

Labai gerai atopinės odos toleruojama ir veiksminga priemonė.

Naudojimas: tepkite rankas ir riešus taip dažnai, kaip reikia. Įspėjimas alergiškiems žmonėms: sudėtyje yra avižų.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Unikalus veikliųjų medžiagų kompleksas, kurį sudaro raminamosiomis savybėmis pasižymintis likochalkonas A, antibakterinėmis savybėmis pasižymintis dekandiolis, niežulį slopinantis mentoksipropanediolis, didelė lipidų (pvz., keramidų) koncentracija ir avižų ekstraktas, padeda atkurti odos apsauginį barjerą, sudrėkinti ir juntamai nuraminti niežulį bei sudirgimą.

Rezultatas: oda tampa pastebimai švelnesnė ir lygesnė net dažnai plaunant rankas. Mažina raudonį ir sudirgimą.Kasdienei priežiūrai, kad rankos taptų švelnios ir glotnios.Naudojant reguliariai, rankų oda tampa sveikesnė.Be kvapiųjų medžiagų.