Kodas 92309
Gamintojas Beiersdorf AG

EUCERIN ATOPICONTROL, niežulį malšinantis purškalas, 50 ml

Sudirgusi, sausa, perštinti oda (pvz., atopinė oda) gali sukelti poreikį kasytis. Todėl niežtinčiai ir sudirgusiai odai nuraminti reikia specialių odos priežiūros priemonių.

Inovacija: Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad inovatyvi Eucerin® AtopiControlniežulį malšinačio purškalo formulė efektyviai veikia dviem būdais:

1. Iš karto nuramina niežtinčią odą.

2. Ilgam iki 6 valandų nuramina niežulį.

Rezultatas: oda nuraminama per 60 sekundžių, o poveikis išlieka iki 6 valandų.Sudėtyje esantis unikalių niežulį malšinančių medžiagų kompleksas MPD, SymSitive* ir polidokanoliu iš karto ir ilgam nuramina niežtinčią odą.Iš karto atvėsina, atgaivina ir nuramina odą.

Greitai susigerianti, nelipni, neriebi, ant drabužių dėmių nepaliekanti priemonė.Patvirtinta klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais: Itin efektyvi ir gerai odos toleruojama priemonė. Rekomenduojamas naudojimas: Purkškite ant pažeistų vietų iš 15–20 cm atstumo taip dažnai,kiek reikia.

Svarbu! Nepurkškite tiesiai ant veido, neįkvėpkite ir saugokite nuo patekimo į akis. Jei taip nutiko, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Nenaudokite ant žaizdų, uždegimo apimtų sričių ir atvirų pažeidimų.

Atsargiai: Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Liepsnaus turinio masės dalis – 7 %.