Kodas 98785
Gamintojas Beiersdorf AG

EUCERIN ANTI PIGMENT, odą skaistinantis serumas, 30ml

Šis odą skaistinantis serumas sukurtas remiantis medicinine odos priežiūros patirtimi, o formulė su pagdrindine Eucerin veikliąja medžiaga – patentuotu Tiamidoliu® formulė – suteikia odai švytėjimo. Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta: Veiksminga, gerai toleruojama odos. Tinka visų tipų odai.                                                                                                                                                                                                                                                        • Tiamidolis akivaizdžiai sumažina pigmentines dėmes ir, reguliariai naudojant, saugo nuo pakartotinio jų atsiradimo.

• Formulė su hialurono rūgštimi ir glicerinu užtikrina lygesnę ir elastingesnę veido odą, skaistina ją intensyviai drėkindami ir suteikdami natūralaus švytėjimo.

• Itin lengva tekstūra, pagrįsta kristalų technologija, tinka visų tipų odai ir gali būti įtraukta į bet kokią odos priežiūros procedūrą. Greitai įsigeria ir suteikia odai glotnumo pojūtį.

Rezultatas: Oda atrodo lygesnė ir skaistesnė; pirmieji rezultatai pastebimi po 2 savaičių.95% vartotojų patvirtina: suteikia mano odai sveiko spindesio ir užtikrina natūralų švytėjimą*

*2 savaičių trukmės vartotojų tyrimas, atliktas 2021 m. kovo-balandžio mėn. Tailande, su 120 moterų.   Tepkite ryte ir vakare ant nuvalytos veido odos. Naudokite atskirai arba po drėkinamuoju kremu. Produktus su Thiamidol® galima naudoti iki 4 kartų per parą. Saugokite nuo patekimo į akis.