Kodas 92311
Gamintojas Beiersdorf AG

EUCERIN ANTI-PIGMENT, naktinis kremas, 50ml

Efektyviai sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo. Pirmieji rezultatai pastebimi po 2 savaičių reguliaraus naudojimo.

Melaninas – tai natūralus, odai spalvą suteikiantis pigmentas. Saulės šviesos poveikis, hormoniniai pokyčiai ir senėjimas gali lemti padidėjusią melanino gamybą ir sukelti hiperpigmentaciją. Hiperpigmentacija pasireiškia tamsiomis dėmėmis ir senatvinėmis dėmėmis (dar vadinamomis saulės dėmėmis), dėl kurių oda atrodo nelygi.

Eucerin® Anti-Pigment naktinio kremo sudėtyje yra tiamidolio, kuris yra efektyvi ir patentuota sudedamoji dalis, mažinanti melanino gamybą ir veikianti pagrindinę hiperpigmentacijos priežastį. Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, kad jis sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo.

Pirmieji rezultatai pastebimi po dviejų savaičių, o naudojant reguliariai, nuolat gerėja. Individualūs rezultatai gali skirtis.

Naktinio kremo sudėtyje taip pat yra dekspantenolio – veikliosios medžiagos, palaikančios odos regeneraciją nakties metu. Oda atrodo lygi ir švytinti.

Tepkite vakare ant gerai nuvalytos veido, kaklo ir iškirptės srities odos.
Švelniai įmasažuokite į odą.
Saugokite, kad nepatektų į akis.
Geriausiems rezultatams pasiekti naudokite kartu su Eucerin® Anti-Pigment dieniniu kremu SPF 30 ir Eucerin® Anti-Pigment dvejopo poveikio serumu.
Priemones, kurių sudėtyje yra tiamidolio, naudokite daugiausia keturis kartus per dieną.

Ingredients:Aqua,  Glycerin,  Isopropyl Palmitate,  Alcohol Denat,  Cetearyl Isononanoate,  Squalane,  Panthenol,  Glyceryl Stearate Citrate,  Cetearyl Alcohol,  Hydrogenated Coco-Glycerides,  Butyrospermum Parkii Butter,  Methylpropanediol,  Lauroyl Lysine,  Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol,  Glycyrrhiza Inflata Root Extract,  Tocopherol,  Glucosylrutin,  Carbomer,  Chondrus Crispus Extract,  Sodium Hydroxide,  Isoquercitrin,  Trisodium EDTA,  Phenoxyethanol,  Parfum. 

Kilmės šalis: PL

Gamintojas: Beiersdorf

Atstovybė: NIVEA Polska Sp.z.o.o

Ant pakuotės nurodytas tikslus galiojimo terminas - galioja iki...

EXP (900d)